lekarz Danuta Załuska

Pani bardzo nieuprzejma, zadufana w sobie. Dziecko zostało wypisane ze szpitala w stanie w którym nie powinno wychodzić. Trafiło do innego szpitala gdzie postawiono trafną diagnozę. To jest lekarz, który nie ma na celu pomocy dzieciom tylko pokazywanie własnego JA. Stanowczo odradzam.

Nie polecam i odradzam kontaktu. Osoba z niewłaściwym podejściem do dziecka jak i rodzica, brak uprzejmości, brak udzielania informacji na temat choroby. Pani Doktor blednie stwierdza choroby przez co naraża dziecko na problem a także rodziców na dodatkowy stres.

Ta pani dr to pomyłka.. niehigieniczny gabinet, wiedza z prehistorii, podejmuje kroki bez zgody rodziców. Skrzywdziła świadomie dziecko, postawiła złą diagnozę, by tylko więcej dzieci trafiało na jej oddział. Zero szacunku i totalne wyparcie ! Oddać dziecko w jej ręce to najgorsza rzecz jaką można zrobić ! NIE POLECAM !

Nigdy w życiu więcej styczności…Totalne zlekceważenie,potraktowanie jak…Przykre,że szukając pomocy jest się tak potraktowanym!

Jedyna Pani doktor do której mam pełne zaufanie, moje dzieci są w dobrych rękach, zawsze trafia z diagnozą, dokładnie bada, dzieci na wizycie zadowolene. Pozdrawiamy Igor i Martynka.

Lekarz godny polecenia . Diagnoza dobrze postawiona ,może dziecko znów zdrowe,wesołe i śmiechnięte .Polecam i pozdrawiam przesympatyczną panią doktor

Lekarz godny polecenia .

Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani doktor ! Szybko postawiona diagnoza i dobrze dobrane leki i po chorobie . Chodź mamy trochę kilometrów to i tak będę wracać do niej . Bardzo polecam

Błędna diagnoza, uszkodzenie ciała dziecka, nie liczyła się z opiekunem prawnym. Nie polecam. Złe warunki, nie przestrzega zasad bezpieczeństwa podczas pandemii.

Super lekarz:) Szczerze polecam Diagnoza trafna Dwóch lekarzy w tym samym dniu postawiło błędne diagnozy a Pani doktor od razu wiedziała co jest córeczce Dziękuję

Najlepszy lekarz jakiego znam zawsze trafne diagnozy stawia. I okazuje pełna dyskrecje ma super podejście do ludZi a przede wszystkim do dzieci. Zawsze przyjmie nigdy nie odmawia pomocy. Tylko takich specjalistów w Naszym kraju bym chciała. Choć daleko odemnie mieszka ale i tak zawsze do Niej pojadę. Wspaniała osoba.