dr Daria Dobaczewska

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Joanna

25.12.2013

O Pani dr Dobaczewskiej mogę wypowiedzieć się tylko w samych superlatywach. Moja mama była pacjentką pani dr. Cierpiała na bakteryjne owrzodzenie podudzi na tle żylno-miażdżycowym. Reakcja lekarza po 1-wszej wizycie była błyskawiczna. W ciągu tygodnia przyjęta na oddział, a w następnym poddana zabiegowi. W tej chwili mama nie cierpi z bólu (męczyła się 2,5 roku), a rana goi się. Jestem wdzięczna Pani Doktor za szybką reakcję, zrozumienie i fachowość. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Andrzej

18.11.2013

Jestem bardzo zadowolony, wrócę do pani dr, tym bardziej, że w gabinecie jest system ratalny, więc nie dostanę po kieszeni.

Anonim

11.05.2013

Lekarz o wielkiej empatii i cierpliwości, kompetentna i bardzo dobry fachowiec. W mojej sytuacji zdrowotnej To dzięki Jej determinacji ( gdy inni lekarze już nie mieli pomysłu jak mnie leczyć) uzyskałam powrót do zdrowia. JESTEM BARDZO WDZIĘCZNA i DZIĘKUJE ZA CAŁOKSZTAŁT.

Anonim

02.04.2013

Pani doktor Dobaczewska to bardzo konkretna, rzetelna, uczciwa i cierpliwa osoba. Kompetentna i spostrzegawcza. Zgłosiłam się na zabieg "upiększający", podczas konsultacji Pani doktor zwróciła moją uwagę na znamię, które miałam na dekolcie - zgodnie z jej sugestią zdecydowałam się na usunięcie. Wynik histopatologiczny wykazał, że znamię było niebezpieczne. Tak więc najpierw Pani doktor zadbała o moje zdrowie a dopiero w dalszej kolejności o urodę :)) Gorąco i z czystym sumieniem polecam doktor Dobaczewską, Będąc pod jej opieką człowiek może być spokojny.

Krystyna1965 kikulinka3

15.03.2012

Miałam usuwane znamię przez panią doktor... Bardzo dokładnie mi wszystko wytłumaczyła... Zabieg odbył się we wrześniu 2010... Jestem bardzo zadowolona z efektu...żałuję ,że tak długo z tym zwlekałam.. Mogę z całą odpowiedzialnością polecić dr.Dobaczewską

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Gdańsk"?

dr
Dariusz Wyrzykowski