dr Daria Gowin

Pediatra

Lekarz godny polecenia. Kompetentna i pogodna. Antybiotyk to u pani doktor ostateczność. Jednak idąc na wizytę trzeba się uzbroić w cierpliwość bo są długie kolejki. Najlepiej wziąć coś dziecku do czytania.. Oczekiwanie rekompensuje fachowość i trafna diagnoza. Polecam

Cudowny pediatra - lekarz rodzinny! Jest moim lekarzem od jakichś 20 lat! Teraz kiedy mam lat 29 i własne dziecko, również je zapisałam do Pani Doktor, fantastyczne podejście do dzieci, stara się by nie płakało podczas badanie. Jest cierpliwa delikatna i ciepła. Kompetentna i zawsze jeśli jest potrzeba, kieruje do specjalisty. Kolejki są do niej bardzo długie, ale to też świadczy o tym, że jest bardzo dobrym lekarzem, bo od takiego się nie ucieka! Polecam z czystym sumieniem i pozdrawiam serdecznie!

Nigdy się nie zawiodłam na Pani doktor! Lekarz na medal, a takich mało :)

Nigdy się nie zawiodłam na Pani doktor! Lekarz na medal, a takich mało :)

Spokój i ciepło bijące od Pani Doktor to miód na srce kazdego pacjenta. A do tego fachowość i kompetencja. Super lekarz i super Człowiek.

Baaardzo miła i uprzejma Pani doktor. Serdecznie polecam. Zawsze można na nią liczyć... :)

Wciąż poszukujesz "Pediatra Żukowo"?

Szpital Dziecięcy Polanki
Zabytkowa 4 c 6