Bardzo dobry logopeda.Dziecko chętnie uczestniczy w zajęciach,które prowadzone są w urozmaicony sposób. Polecam P.Darię.

Polecam P.Darię.

Pani Daria to bardzo dobry specjalista. W zabawny i ciekawy sposób potrafi przekonać dziecko do ćwiczeń. Atmosfera jest również przemiła, co więcej ćwiczenia przyniosły efekty. Osoba rzeletna i godna polecenia...

Pani Daria Jurek to bardzo dobry logopeda.Mój prawie 4 letni syn, chętnie chodzi na zajęcia, które w sposób interesujący organizuje pani logopeda. Zajęcia nie powtarzają się są zawsze inne i bardzo ciekawe, a najważniejsze jest to ,że zajęcia przynoszą oczekiwane rezultaty. Pani Daria to logopeda,którego z pełną odpowiedzialnością polecam innym, to młoda i bardzo komunikatywna, przesympatyczna osoba, ma doskonały kontakt z dziećmi.Naprawdę polecam. Beata P.

Mogę polecić, bardzo miła,sympatyczna osoba, dziecko chetnie korzysta z pomocy Pani i zleconych ćwiczeń !!!

Początkujący ale bardzo dobry logopeda. Ma podejście do dzieci.

Początkujący ale bardzo dobry logopeda. Ma podejście do dzieci.