Daria Mazurkiewicz

Internista, Diabetolog

Bardzo nie mila osoba. Zero kompetencji i zero cierpliwości. Traktuje pacjenta jak śmiecia a rodzine uważa za debili. Wrzeszczy jak opentana, nie dopuszcza podstawowych informacji o stanie zdrowia. Uwaza, ze ona ma racje a reszta lekarzy to głąby. Brak słów by opisac co nas dzisiaj spotkalo na Ostrowskim SOR-ze. Nie polecam!!!

Lekarz bez powołania, porażka kompletna. Kobieta bez serca i wiedzy. To jakiś błąd tej Pani, że wybrała ten zawód, skoro ludzie jej przeszkadzają. Miałam okazję dwa razy być u tej Pani i już nigdy więcej się to nie powtórzy. Na dodatek nic nie potrafi pomóc. Masakra.

jestem zadowolony z wizyt i leczenia - podoba mi się entuzjazm z jakim podchodzi do pacjenta, - potrafi jasno i cierpliwie wytłumaczyć na czym polega leczenie. Cieszy się razem z pacjentem nawet z najmniejszych sukcesów z leczenia.

Brak kompetencji, empatii i czasu dla pacjenta oraz rodziny. O wszystko musiałam się prosić i pytać ! Zero informacji, wyjaśnień. Rodzina pacjenta traktowana jest jak nikt, natomiast Pani dr. jest najważniejsza! Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia.