lekarz Dariusz Adam Dębowski

Ginekolog

3,9
3,7

Lelarz dość przyjemny nie mam mu nic do zarzucenia prucz tego zw irytuje mnie fakt ze wysyla mnie na zbyt duzo platnych zbednych jako platne moim zdaniem badac. Bo w moim przekonaniu usg piersi moge wykonac za darmo.

Naprawdę polecam! Lekarz bardzo dobry. Kiedy zaszłam w ciążę rodzice polecili mi, żebym się do niego wybrała. Ponoć znany. Zabawny, rozładowuje napięcie. Rozwiewał wszystkie moje wątpliwości. Badania robił na bieżąco. Planuje drugie dziecko. Na pewno wybiorę się ponownie :) Warto wybrać się na wizytę. Pracuje w przychodni Daramed.

A ja bardzo polecam, prowadził mi ciążę i bardzo się przejmował, robił dodatkowe badania, tłumaczył co i jak. Widać, że ma dużą wiedzę i potrafi zarówno uspokoić przyszłą mamusię, ale też przegonić przez różne badania, żeby się upewnić, że wszystko jest ok. Byłam zadowolona po każdej wizycie. W informacjach jest jednak nieścisłość, bo dr Dębowski pracuje teraz w Przychodni Daramed.

Ostrzegam! J.w. lekarz chętnie da recepte... ba! a nawet wcisnie wmawiając ze tabletki anty są dobre na wszystko! Kiedy sie prosi o podstawowe badanie takie jak cytologia to słyszy sie wykręty! Nie polecam!

Pan Dariusz Dębowski - chętnie da zwolnienie, wypisze receptę ale to koniec jego zalet. Do ciężarnych pacjentek podchodzi ze znudzeniem i noszalancją. Określenie które mi przychodzi na myśl to, że taka miernota z niego. Nie polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

Krzywoustego 54/15
PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin

Niemcewicza 15