lekarz Dariusz Adam Dębowski

Ginekolog

3,9
3,7

Swojego czasu zostawiłam tu opinię pozytywną - teraz niestety muszę ją zmienić. Pan doktor na początku wydał mi się kompetentnym człowiekiem, który mi pomoże, jednak bardzo się zawiodłam. Trafiłam do niego po roku bezskutecznych starań o dziecko i bardzo nieregularnymi cyklami. Zalecił mi branie pół ...

Zalecił mi branie pół roku tabletek antykoncepcyjnych "na wyregulowanie" olewając fakt, że już wtedy miałam podwyższoną prolaktynę. Po tym "leczeniu" skoczyła ona jeszcze x2.
Nie wiem czy nie umie czytać obrazu USG (wielokrotnie mnie badał), czy może olał również to, że mam od dłuższego czasu typowy obraz PCO, który każdy inny lekarz, z którym miałam później do czynienia rozpoznawał od razu (ba! ja sama wiedząc na co mam patrzeć teraz już to widzę).
Wiedział ile czasu staramy się z Mężem o dziecko - stwierdził, że poczekamy sobie jeszcze rok i wtedy zaczniemy kolejne badania - zero empatii w tym temacie. Straciłam przez niego kolejny rok czasu - po zmianie lekarza w ciągu dwóch miesięcy miałam komplet badań, diagnozę, wdrożone leczenie i... dwie kreski na teście ciążowym w pierwszym miesiącu brania leków.
Absolutnie nie polecam kobietom z problemami z płodnością - nic go to nie obchodzi a jeszcze może zaszkodzić.

lekarz super!gdy zaszlam w ciążę nie wiedziałam kogo wybrać,koleżanka mi poleciła,wszystkie badania na bieżąco były robione,na każde moje pytania, wątpliwości odpowiadal.I za żartuje i gdy po porodzie miałam problemy zdrowotne to pomogl,doradził.bardzo mily uprzejmy i najwazniejsze kompetentny,nie zmienie na innego lekarza.☺

Niestety bardzo zawiodłam się na doktorze. Chodziłam do niego przez dłuższy czas, na początku byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, wszystko tłumaczył poświęcał czas. Gdy zaczęłam starania o dziecko niestety rozczarowałam sie. nie skierował mnie na badania mimo że były problemy z regularnym cyklem i inne nie prawidłowości,pytałam czy to mogą być hormony stanowczo zaprzeczał, na usg nie wykrył torbieli.po konsultacji z innym lekarzem i badaniami hormonalnymi na własny koszt okazało się że mam 17 razy przekroczoną normę prolaktyny, więc jednak problem z hormonami był. podlegam dalszej diagnostyce. strasznie przykro mi to pisać ale niestety zawiodłam się na tym lekarzu

Super lekarz. Miły, profesjonalny i porozmawia i wytłumaczy i zart powie. Szkoda ze nie znałam go wcześniej. Polecam.

Uratował mi życie, myślę, że to mówi samo przez się.

Uratował mi życie, myślę, że to mówi samo przez się.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

Krzywoustego 54/15
PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin

Niemcewicza 15