lekarz Dariusz Adam Dębowski

Ginekolog

3,9
3,7

Doktor Dębowski jest moim lekarzem od prawie 2 lat. Aktualnie prowadzi naszą ciążę. Jest profesjonalistą pod każdym względem i przemiłym człowiekiem.

Bardzo polecam dr Dębowskiego.Po pierwszej wizycie byłam mile zaskoczona, że jeszcze są tacy wspaniali lekarze którzy pracują w NFZ.Trafiłam do dr z polecenia. Z kolejnych wizyt byłam również zadowolona. Zdecydowanie będę korzystała z wizyt dr Dębowskiego.Poleciłam dr moim koleżankom jak i również w rodzinie. Wszyscy są zadowoleni!U poprzedniego lekarza, do którego chodziłam, przez 11 lat nigdy nie miałam tak dokładnie przeprowadzonych badań. Dr Dębowski bardzo indywidualnie podchodzi do swoich pacjentek, potrafi odpowiedzieć na wszystkie moje pytania oraz doradzić. Jescze raz BARDZO POLECAM !!!!

Uprzejmy,rzeczowy,kompetentny,bylam milo zaskoczona.Polecam goraco,zero stresu,az trudno uwierzyc.

Polecam Dr Dębowskiego. Pierwsza wizyta przebiegła bardzo sympatycznie, zamiast 'tradycyjnego' już zdania "z czym pani do mnie przyszła" doktor Dębowski przeprowadził wywiad, dopiero potem zapytał co do niego mnie sprowadza. Badanie wykonał delikatnie, rzeczowo wyjaśnił przebieg leczenia, zaproponował dwie metody leczenia. Dodatkowo poinstruował jak robić samobadanie piersi i zlecił USG. Miło, że jeszcze jeszcze na NFZ można spotkać tak kompetentnych i nie wypalonych zawodowo ludzi.

Gorąco polecam Doktora.Fachowiec na poziomie.

Gorąco polecam Doktora.Fachowiec na poziomie.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

Krzywoustego 54/15
PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin

Niemcewicza 15