lekarz Dariusz Badaczewski

2,7
2,6
2,7
2,6

Nie mam słów żeby żeby opisać tego niby lekarza. Miałam wynik rezonansu w formie papierowej ale lekarz nie raczył nawet spojrzeć na nie tylko odesłał mnie z kwitkiem bo nie miałam płyty a jak się rejestrowałam to powiedzieli ze tylko na opisie lerzaz bazuje. Wyśmiał mnie i z bólem odeslal.

Trudno nawet znaleść słowa , żeby opisc jak okropny jest ten lekarz .Zero szacunku dla pacjenta , do starszych ludzi mówi po imieniu.Krzyczy i poniża .Żałuje ze nie nagrałem tej „wizyty” żeby upublicznić .Być może wrócę do niego żeby to zrobić .

Nie polecam tego lekarza. Opryskliwy zajmuję się wyglądem pacjenta a nie chorobą. Poleca odchudzanie osobom starszym. Twierdzi,że po przejściu na emeryturę chory tylko je i dlatego ma coraz więcej pacjentów ze schorzeniami nóg i kolan.

Wspaniały lekarz i człowiek.Zna się na tym co robi.Nigdy nie dał mi odczuć,że jestem kimś gorszym.Polecam z całego serca .Oby więcej takich lekarzy.

Specjalista wysokiej klasy.Stawia trafną diagnozę w szybkim tempie co świadczy o rzetelnym przygotowaniu merytorycznym. Kultura osobista i atmosfera w gabinecie bezcenna.Na luzie, z dowcipem bez tworzenia niepotrzebnie stresującego dystansu Pan Doktor wręcz bawi się swoją wiedzą nie zaburzając swobodnej interakcji z pacjentem. Jeden z niewielu specjalistów traktujący pacjenta holistycznie.Rzadkosc. Diagnoza trafna.Leczenie skuteczne. Bardzo polecam.

Jeden z niewielu specjalistów traktujący pacjenta holistycznie.Rzadkosc.
Diagnoza trafna.Leczenie skuteczne.
Bardzo polecam.

Jak wyglada, takie ma podejście do pacjenta. Arogancki, chamski. Poniża człowieka. Kompetencji zero. To jest moja opinia. Nie polecam nikomu.

Mialam robiona punkcje kolana ,szybko fachowo i bezbolesnie Polecam

Mialam robiona punkcje kolana ,szybko fachowo i bezbolesnie Polecam

NIE POLECAM!!!!! Tylko dobrze kasuje,efektów leczenia zadnych,pojechalam do innego specjalisty i po pierwszej wizycie były efekty

Nie polecam tego lekarza ,lekarz nieuprzejmy wrecz opryskliwy .

Nie polecam tego lekarza ,lekarz nieuprzejmy wrecz opryskliwy .

Witam Dawno nie spotkałam tak kompetentnego doktorka.Polecamm

Witam
Dawno nie spotkałam tak kompetentnego doktorka.Polecamm