dr Dariusz Bała

Chirurg onkolog, Onkolog

Fatalne podejście do pacjenta, nie wykonanie swoich obowiązków mimo zgłoszeń pacjenta nie reagował kazał spać tłumacząc że wszystko jest w porządku w wyniku zaniedbania pacjent zmarł. Po rozmowie z rodziną naubliżał, że sytuacja zepsuła mu święta.. więcej nic nie napisze ponieważ mogłabym tu tylko poprzeklinać.

dziękuję Panie Doktorze za życie, za poświęcony czas, za wyrozumiałość i dotychczasową opiekę; jestem niezwykle wdzięczna

Lekarz z powołaniem, misją. Jego stosunek do pacjenta eliminuje do minimum stres związany z chorobą i pobytem w szpitalu. Dr Bała po operacji rozmawia z pacjentem i się nim interesuje.To fachowiec i wspaniały człowiek z klasą Dziękuję za wszystko Doktorze.

Jestem usatysfakcjonowany z pilotowania mojego schorzenia przez P. dr-a Bałę. Gdyby nie ON, nie wiem jak by się potoczyła moja przypadłość. Jestem za TO bardzo wdzięczny.

Jestem usatysfakcjonowany z pilotowania mojego schorzenia przez P. dr-a Bałę.
Gdyby nie ON, nie wiem jak by się potoczyła moja przypadłość.
Jestem za TO bardzo wdzięczny.

Doktor Dariusz Bała operował u mnie guza złośliwego jelita grubego. Operacja odbyła się rok temu, mimo dużej wielkości guza i złych rokowań zakończyła się sukcesem. Doktor Bała podczas wizyt bardzo dokładnie tłumaczył istotę choroby, jednocześnie potrafił w pacjenta tchnąć nadzieję, która jest niezbędna w przypadku leczenia nowotworu. Rozmawiając z tym lekarzem ma się wrażenie, że jest to człowiek stworzony do tej pracy. Życzę każdemu choremu żeby na swojej drodze spotykał lekarzy tak kompetentnych, rzetelnych jak doktor Dariusz Bała. Dziękujemy doktorze, Witold Dywizjusz z rodziną.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz