lekarz Dariusz Chałupski

3,5
3,4
3,4
3,7

Ten lekarz umie tylko antybiotyk przepisać. Dziecku roczenmy dopiero co po antybiotykoterapi przepisał kolejny antybiotyk stwierdzając że ma zapalenie gardła angina.. po wizycie prywatnej (bo nie dało mi to spokoju) u innego lekarza okazało się że dziecko ma opryszczkę gardłową i w tym wypadku antybiotyk i tak nie pomoże.. wystarczyło podawanie syropu od gorączki.. dziecko po 3 dniach było zdrowe bez antybiotyku.

Uważam ,że dr Chałupski to całkiem konkretny gość i warty polecenia lekarz,szczególnie na tle naszego rodzimego rynku pełnego beznadziejnych doktorów

dobry diagnosta profesjonalne podejście do pacjenta efektywność leczenia polecam zespół pielęgniarski super

Bardzo dobry specjalista! Zawsze trafna diagnoza, uprzejmy, nigdy mnie i mojej rodziny nie zawiódł. Polecam!

Witam wszystkich pacjentów w Mszanie i polecam lekarza rodzinnego dr Chałupskiego. Uważam ,że to bardzo konkretny , energiczny i kompetentny lekarz, zarówno mnie jak i innym członkom rodziny zawsze pomógł a diagnoza była trafiona. Muszę też przyznać,że niektóre opinie trącą prymitywem. Pozdrawiam Asia

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Mszana"?

None
1 Maja 81