lekarz Dariusz Chałupski

3,9
3,4
3,6
3,9

Uważam ,że dr Chałupski to całkiem konkretny gość i warty polecenia lekarz,szczególnie na tle naszego rodzimego rynku pełnego beznadziejnych doktorów

dobry diagnosta profesjonalne podejście do pacjenta efektywność leczenia polecam zespół pielęgniarski super

Bardzo dobry specjalista! Zawsze trafna diagnoza, uprzejmy, nigdy mnie i mojej rodziny nie zawiódł. Polecam!

Witam wszystkich pacjentów w Mszanie i polecam lekarza rodzinnego dr Chałupskiego. Uważam ,że to bardzo konkretny , energiczny i kompetentny lekarz, zarówno mnie jak i innym członkom rodziny zawsze pomógł a diagnoza była trafiona. Muszę też przyznać,że niektóre opinie trącą prymitywem. Pozdrawiam Asia

Witam wszystkich pacjentów dr Chałupskiego i polecam naszego lekarza rodzinnego.Nie rozumiem co znaczą te prześmiewki dotyczące szczepienia dziecka. A kogo ma lekarz zapytać czy dziecko jest zdrowe jak nie matkę czy ojca ? , przecież nie księdza.Ja zawsze wiem czy moje dziecko jest zdrowe , a jak nie jest to idę do lekarza i mówię mu o tym. Co za prymitywni rodzice piszą te komentarze Hmm? Pozdrawiam, również matka.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Mszana"?

None
1 Maja 81