lekarz Dariusz Choma

</strong>

<strong>
Kontakt bezpośrednio do lekarza: 602 19 19 70
</strong>

Lekarz godny polecenia. Prowadzi moja ciąże w tym momencie. Tłumaczy każda moją wątpliwość i szybko reaguje na to co się dzieje. Pracuje na bardzo dobrym sprzęcie więc doskonale mogę zobaczyć moją dzidzie. Polecam

Duży koszt wizyty, ale kompleksowe badanie na najlepszym sprzęcie. Przy jakichkolkwiek wątpliwościach - skierowanie do szpitala, w którym przyjmuje. Jestem zadowolona. Duże wyczucie przy przekazywaniu złych wiadomości.

Pan doktor stwierdził u mnie po badaniu możliwość wystąpienia guza szyjki macicy.Kiedy chciałam uzyskać więcej informacji odesłał mnie do internetu Wiadomo ze czytając o tej chorobie w necie można tylko nakręcić się na najgorsze. I myślę że taki zamiar był pana doktora. Od razu zaproponował biopsie za 2 dni oczywiście w jego gabinecie. Poszlam do innego ginekologa. Zrobilam badania i nic złego sie z moja szyjka macicy nie działo. Przestrzegam wszystkie Panie przed dr Dariuszem Choma!!!!!!

JEstem bardzo zadowolona pomimo wczesniejszych opini które czytałam:) plecam

JEstem bardzo zadowolona pomimo wczesniejszych opini które czytałam:) plecam

Polecam tego lekarza, profesjonalne podejście do pacjentki, odpowie na każde pytanie, uprzejmy. A przede wszystkim gabinet wyposażony w najlepszą aparaturę. Polecam

O tym lekarzu słyszało się wiele negatywnych opinii, ja natomiast nie mogę powiedzieć złego słowa. Wizyta lekarska zawsze przeprowadzana jest fachowo i rzetelnie. Doktor odpowiada na każde moje pytanie, wszystko tłumaczy. Badania przeprowadza bardzo dokładnie i skrupulatnie np. usg piersi. Budzi zaufanie i dba o komfort pacjentek. Szczerze polecam.

szczerze polecam dr Chomę. Temu lekarzowi można zaufać.

szczerze polecam dr Chomę. Temu lekarzowi można zaufać.

Bardzo dobry lekarz, budzi zaufanie i profesjonalnie podchodzi do pacjęta

Bardzo dobry lekarz, budzi zaufanie i profesjonalnie podchodzi do pacjęta

SKANDALICZNE PODEJŚCIE DO PACJENTA RODZĄCA KOBIETA TO INTRUZ NA JEGO DYŻURZE

SKANDALICZNE PODEJŚCIE DO PACJENTA
RODZĄCA KOBIETA TO INTRUZ NA JEGO DYŻURZE

bardzo dobry lekarz,nie lekceważy problemów,podchodzi profesjonalnie do pacjentki,nawet jak coś jest nie tak to próbuje w delikatny sbosób wszystko wyjaśnić,wesoły,miły w obyciu i delikatnie p.Doktor bada:)