lek. dent. Dariusz Chorążewicz

2,6
2,6
2,4

Muszę się zgodzić że ta cała klynyka to przerost formy nad treścią. Wiele słyszałam na ich temat i jak widać wszystko się potwierdza.

pan lekarz wybitnie oszczędza na rękawiczkach, na szkodę pacjenta który za nie płaci. Namawia do niepotrzebnego leczenia. Nie polecam.

Lekarz ten dużo uwagi poświęca dotychczasowemu leczeniu i kontroli oraz ocenie pracy innych dentystów. Momentami się zapomina i czyni to co zakazane. Średnia półka jeśli chodzi o jakość, tzn. skuteczność leczenia choć on sam uważa inaczej. Pan doktor jak i jego asystentka, pani Barbara (taka ruda) nie przyjmują godnie krytyki. W rolę mediatora w przypadku reklamacji czy sporu wchodzi jeszcze pani Tryk - menager, miła choć nieszczera.

Nieprofesjinalne zachowanie klulo mnie podczas pobytu w dp med w jablonnie. Doszło do sytuacji która absolutnie nie powinna była mieć miejsca. Przerost treści nad formą.

Dokładny, uprzejmy i bardzo solidny. Godny polecenia. Jeżeli stwierdzi problem to zajmuje się nim kompleksowo i na pewno doprowadzi leczenie do końca.