lekarz Dariusz Dąbrowski

Polecam wszystkim tego stomatologa! Kompetentny, cierpliwy, dokładny! Jest najlepszym stomatologiem, którego znam!

Wystawiam komentarz ok 5 lat po serii leczenia zębów. Od tego czasu ani plomba nie wypadla, ani zadnych stanow bólowych, wszystko w najlepszym porzadku:) minus - cena:P ale obecnie nie ma nic za darmo

Wystawiam komentarz ok 5 lat po serii leczenia zębów.

minus - cena:P
ale obecnie nie ma nic za darmo

Uważam że dr Dąbrowski jest najlepszym stomatologiem jakiego dotychczas udało mi spotkać. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta, jest zawsze uprzemy i gotowy do pomocy. Odpowiada na każde nurtujące pytania. Dla mnie jako pacjenta jest to najważniejsze.Dziękuję doktorze.

Nie polecam! Każda wizyta kończyła się leczeniem kanałowym. Pytałem znajomych i potwierdzili, że w ich przypadku było dosłownie tak samo. Zmieniłem stomatologa na innego i skończyło się leczenie kanałowe. Z obecnej pani doktor jestem bardzo zadowolony. Na państwa Dąbrowskich nie nabiorę się więcej!