lekarz Dariusz Dąbruś

Bardzo sympatyczny lekarz. Fachowo podchodzi do pacjentki. Zawsze znajdzie czas na rozmowę i kompleksowe badanie. Szczerze polecam.

W ocenie zabrakło punktacji 15 stopniowej za uprzejmość, kompetencje, zaufanie i ilość poświęconego czasu pacjentowi. Doktor tłumaczy bardzo dokładnie każdy problem i każda chorobę. Mimo znacznej odległości (50 km) zdecydowałam się by poprowadził moje dwie ciąże i mam teraz dwójke zdrowych i pięknych dzieci. Nadmieniam, iż wizyta za każdym razem była bezpłatna. Doktor jest na czasie z nowinkami technicznymi, i potrafi doradzić w razie trudnego wyboru. Gorąco polecam wszystkim przyszłym mamom :)

Stwerdzil u mnie rzadka chorobe endomitriozze, w tym roku minionego czerwca mialam miec robiona operacje....az tu zaszlam w ciaze...operacja jest zbedna, lekarz sie mylil..ale polecam go kazdej kobiecie ...mozna mu ufac...i przy nim mozna czuc sie swobodnie i nie odczuwac wstydu jakim jest obnazanie sie pol nago ...

Dr.Dąbruś -lekarz z powołania ,polecam .

Dr.Dąbruś -lekarz z powołania ,polecam .

Lekarz niekompetentny. Powiedział, ze nie będziemy mieć dzieci, a dziś już jestem w ciąży z drugim.

Bardzo dobry ginekolog miły opanowany delikatny no i oczywiście kompetentny mądry z powołania lekarz naprawdę polecm wizytę u dr Dąbrusia

Polecam wszystkim! Mądry, dobry, cierpliwy i uczciwy człowiek. Wspaniały lekarz.