lekarz Dariusz Dębek

polecam z calego serca bardzo mily i doswiadczony lekarz, najpierw to on odbieral mojej mamy porod (czyli mnie:) ) a teraz ja jako dorosla kobieta chodze do niego na wizyty, moja mama ciagle sie u niego leczy i nigdy nie bylo zadnych problemow, odpowie na kazde pytanie i poswieci tyle czasu ile trzeba. profesjonalny i madry czlowiek godny polecenia, POLECAM:)

Polecam szczerze tego lekarza, świetny specjalista, prowadził moją ciążę, potem prowadził i usunął moją endo, miły człowiek

Bardzo rzeczowy i bezpośredni. Udzielił mi fachowego wyjaśnienia postępowania medycznego w moim przypadku z kwestiami wiadomymi i niewiadomymi. Polecam.

Wspanialy specjalista, godny polecenia. Prowadzil moja pierwsza ciaze i swoim podejsciem wzbudzil we mnie ogromne zaufanie i szacunek.

Jest to lekarz z poczuciem humoru, potrafi zażartować żeby rozluźnić nawet tak zestresowaną podczas wizyty kobietę jak ja.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Sanok"?

Janusz Wrótniak

gabinet połozniczo-ginekologiczno i endykrynologi ginekologicznej
ul,Słowackiego 30

ulica 3-go Maja 65
Jarosław

Grzegorz Stabryła

Brzozów
Podkarpackie Centrum Interwencji Sercowo-Naczyniowych Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia kardiologiczna
ulica Pogodna 1
ul. Polna 21

Wojciech Mogilany

Gabinet ginekologiczno-położniczy
Sanok, ul.Sienkiewicza 3/1
Sanok
Przychodnia lekarzy rodzinnych i specjalistów DYNMED
Rynek 10
Dynów