lekarz Dariusz Dębicki

Jako matka blizniakow jestem bardzo zadowolona z metod leczenia doktora Debickiego. Godny polecenia 5/5.

Z wizyty u Pana Doktora jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam z całego serca. Podejście do dzieci wspaniałe. Maria K.

Doktor miły i widac, że lubi dzieci, ale bardzo bagatelizuje sobie choroby. Przez metody jakie stosuje Pan doktor trafiłam z 7-mio miesięcznym synem do szpitala z ostrym zapaleniem płuc, był w strasznym stanie, przez to że doktor nie chce przepisywać antybiotyków. Rozumiem żeby ich nie naduzywac, ale była wtedy taka koniecznosc, a doktor przepisywal tylko syropki i kropelki do nosa bez recepty, tak to ja sama moglam syna leczyc, po co mi taki lekarz? Przez dwa i pół tygodnia chodzilam co trzy dni do niego, bo stan syna sie pogarszal, a on twierdzil ze to nic powaznego i kazal chodzic na spacery. Tak samo ze starsza córka, pobolewal ja czesto brzuch, a on bez zadnych badan stwierdzil ze to na pewno robaki bo chodzi do przedszkola i profilaktycznie przepisywal leki na zwalczanie robakow. Ja omijam tego lekarza szerokim lukiem.

Trzeba przyznać że lekarz godny polecenia zawsze służy pomocą ,my chodzimy do niego od 12 lat od najstarszej córy i teraz mamy maleństwo też będziemy jego pacjentami z pewnością ,zawsze trafia z diagnozą i nie daje od razu antybiotyku co chyba dla rodziców jest najważniejsze ,polecam naprawdę warto.

Ten człowiek powinien badać co najwyżej konie. Pozbawiony empatii,odpowiedniego podejścia do chorego dziecka ... brak słów. Doradzam omijanie szerokim łukiem.

Polecam zwłaszcza rodzicom, którzy nie chcą niepotrzebnie faszerować swoje dziecko antybiotykami. My do doktora trafiliśmy gdy nie pomógł pierwszy antybiotyk podany przez naszą padiatrę i dostaliśmy kolejny, oraz zostaliśmy poimformowani że prawdopodobnie trzeba będzie dać zastrzyki.... Pan doktor przepisał synkow kilka syropków, coś na wzmocnienie, podał 6-7 dni kuracja i 6-go dnia dzicko było okazem zdrowia. POLECAM Z CAŁEGO SERCA !!!!

Bardzo dobry kontakt z lekarzem. Gdy jest nagła potrzeba wizyty-nie odmawia. Stawia trafne diagnozy,nie faszeruje dzieci niepotrzebnie antybiotykami. Lekarz z powołania, bardzo dobrze traktuje małych pacjentów :) polecam!

Co tu dużo pisać . Kolejna wizyta , kolejna dobra diagnoza. Pediatrom( wizyty u dwóch różnych ) z polkowickiej przychodni gdzie przez tydzień czasu próbowali wyleczyć moje dziecko stanowcze NIE !

Byliśmy z synkiem jakiś czas temu u Pana doktora. Objawy jakie nas niepokoiły u dziecka to mały prayrost wagi i brak apetytu. Pan doktor powiedział że się czepiamy ( dziecko uśmiechnięte itp) Tymczasem poszliśmy do innego lekarza któy skierował na badania. Okazało się że synek ma gronkowca złocistego i inne bakterie układu pokarmowego. Pan Dębicki zbagatelizował sprawę...opowiadał coś o telepatii i żyłach wodnych. Tymczasem my nie wymyśleliśmy choroby dziecku, poprostu czuliśmy ze coś jest nie tak. Nie polecam Jednym słowem nie polecam

Trafiłam na doktora w momencie gdy nasz synek zachorował i szukałam w necie gabinetu prywatnego. Ponieważ w przychodni do której jesteśmy zapisani przyjmuje tylko jeden dobry pediatra(a akurat tego dnie go nie było). Wahaliśmy się troszkę czy iść do lekarza, na temat którego przeczytałam tylko kilka opinii w internecie(pozytywnych). Koniec końców pojechaliśmy i jesteśmy bardzo mile zaskoczeni. Lekarz z powołania,rzeczowy,sympatyczny, z podejściem do małych pacjentów. Mogłabym tu długo wymieniać...A co najważniejsze nie dostaliśmy ANTYBIOTYKU!