lekarz Dariusz Dębicki

Pediatra

Jako matka blizniakow jestem bardzo zadowolona z metod leczenia doktora Debickiego. Godny polecenia 5/5.

Z wizyty u Pana Doktora jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam z całego serca. Podejście do dzieci wspaniałe. Maria K.

Doktor miły i widac, że lubi dzieci, ale bardzo bagatelizuje sobie choroby. Przez metody jakie stosuje Pan doktor trafiłam z 7-mio miesięcznym synem do szpitala z ostrym zapaleniem płuc, był w strasznym stanie, przez to że doktor nie chce przepisywać antybiotyków. Rozumiem żeby ich nie naduzywac, ale była wtedy taka koniecznosc, a doktor przepisywal tylko syropki i kropelki do nosa bez recepty, tak to ja sama moglam syna leczyc, po co mi taki lekarz? Przez dwa i pół tygodnia chodzilam co trzy dni do niego, bo stan syna sie pogarszal, a on twierdzil ze to nic powaznego i kazal chodzic na spacery. Tak samo ze starsza córka, pobolewal ja czesto brzuch, a on bez zadnych badan stwierdzil ze to na pewno robaki bo chodzi do przedszkola i profilaktycznie przepisywal leki na zwalczanie robakow. Ja omijam tego lekarza szerokim lukiem.

Trzeba przyznać że lekarz godny polecenia zawsze służy pomocą ,my chodzimy do niego od 12 lat od najstarszej córy i teraz mamy maleństwo też będziemy jego pacjentami z pewnością ,zawsze trafia z diagnozą i nie daje od razu antybiotyku co chyba dla rodziców jest najważniejsze ,polecam naprawdę warto.

Ten człowiek powinien badać co najwyżej konie. Pozbawiony empatii,odpowiedniego podejścia do chorego dziecka ... brak słów. Doradzam omijanie szerokim łukiem.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Lubin"?

Maciej Rosiński

Neurolog dziecięcy
Gabinet Lekarski - Przychodnia CathMed
ul. Przyjaźni 66/6
Wrocław
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
Lubin

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o