Dariusz Dębski

Najgorszy dentysta z jakim sie spotkalem, byłem u niego przed swietami z moja żona i teraz bardzo tego żałuje, zepsuł nam całe swieta i sylwester. Poszedłem do niego bez bolu do leczenia zeba wyszedlem z bolem, zab ktory mi robil boli mnie juz 2 tygodnie i nie przestaje, bol jest tak silny ze leki nawet nie pomagaja, to samo jest jest u mojej żony nałorzyl jej do zeba za dużo wypelnienia ktore uciskało dziaslo i powodowalo straszny bol Ogolnie nie oolecam nikomu jesli chodzi o leczenie

Ogolnie nie oolecam nikomu jesli chodzi o leczenie

Bardzo miły ,sympatyczny bardzo kompetentny lekarz stomatolog ,chętnie do niego wracam i nie zamienie na żadnego innego

Bardzo dobry stomatolog, uprzejmy, podchodzi do pacjenta jak do "starego znajomego" :)Polecam każdemu wizytę u tego Pana. 2 wizyty-leczenie kanałowe jedyne 120 zł

2 wizyty-leczenie kanałowe jedyne 120 zł

Świetny stomatolog... jedyny na którego fotelu dentystycznym usiądę.Polecam każdemu, kto tak ja boi się dentysty.. Jak dla mnie 100% perfekcji. K.

świetny kontakt z pacjentami:) polecam zwłaszcza dla najmłodszych

świetny kontakt z pacjentami:) polecam zwłaszcza dla najmłodszych

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Sanok"?

Gabinet lekarski
Sanok

Mickiewicza 6/5
38-500 Sanok
Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny i Medycyny Pracy "NAFTA-MED"
Daszyńskiego 20A
Grunwaldzka 3/1