Dariusz Dębski

Mam mocne zęby, które nie łatwo jest usunąć. Pan doktor wiedział co robić i skutecznie wyrwał bolący ząb. Cena umiarkowana, czas oczekiwania w kolejce długi, ale to tylko dobrze świadczy o tym dentyście. Pacjenci wiedzą kto im pomoże i dlatego tutaj chodzą. Polecam każdemu. Tomasz W.

Najgorszy dentysta z jakim sie spotkalem, byłem u niego przed swietami z moja żona i teraz bardzo tego żałuje, zepsuł nam całe swieta i sylwester. Poszedłem do niego bez bolu do leczenia zeba wyszedlem z bolem, zab ktory mi robil boli mnie juz 2 tygodnie i nie przestaje, bol jest tak silny ze leki nawet nie pomagaja, to samo jest jest u mojej żony nałorzyl jej do zeba za dużo wypelnienia ktore uciskało dziaslo i powodowalo straszny bol Ogolnie nie oolecam nikomu jesli chodzi o leczenie

Ogolnie nie oolecam nikomu jesli chodzi o leczenie

Bardzo miły ,sympatyczny bardzo kompetentny lekarz stomatolog ,chętnie do niego wracam i nie zamienie na żadnego innego

Bardzo dobry stomatolog, uprzejmy, podchodzi do pacjenta jak do "starego znajomego" :)Polecam każdemu wizytę u tego Pana. 2 wizyty-leczenie kanałowe jedyne 120 zł

2 wizyty-leczenie kanałowe jedyne 120 zł

Świetny stomatolog... jedyny na którego fotelu dentystycznym usiądę.Polecam każdemu, kto tak ja boi się dentysty.. Jak dla mnie 100% perfekcji. K.

świetny kontakt z pacjentami:) polecam zwłaszcza dla najmłodszych

świetny kontakt z pacjentami:) polecam zwłaszcza dla najmłodszych

stomatolog godny polecania, problemem czasami jest duzo ludzi w gabinecie co przeklada sie czasami na dlugi czas oczekiwania - no ale to chyba tylko dobrze świadczy o lekarzu. Chodzę do niego od dłuższego czasu i jest w pełni zadowolony.

stomatolog godny polecania,

naprawdę kompetentny specjalista, polecam

naprawdę kompetentny specjalista, polecam

bardzo dobry stomatolog z ludzkim podejściem do pacjenta kulturalny ,mało takich stomatologów z takim podejsciem do prostych ludzi polecam wizytę u tego pana

Baaardzo dobrze wyrywa zęby. Naprawdę. Polecam. Pacjentka A.L.

Baaardzo dobrze wyrywa zęby. Naprawdę. Polecam. Pacjentka A.L.