dr n. med. Dariusz Dobrowolski

Urolog

2,7
2,7

Nie wypowiem się w kwestii kompetencji lekarskich, pewnie są przeciętne. Natomiast kultura i sposób komunikowania się z pacjentem i jego rodziną, poniżej wszelkich standardów.

Doktor przyjął mojego znajomego ze wstydliwym problemem. Wyśmianie go z tak delikatną sprawą, chamskie komentarze i "złote rady" nie były na miejscu. Radzę Panu Doktorowi, z całym szacunkiem do jego wiedzy, zastanowić się czasem nad etyką lekarską i pamiętać, że ludzie są różni i jedni o takich komentarzach szybko zapomną, ale inni będą nimi wewnętrznie upokorzeni i sprawi im to przykrość na dłuższy czas. A nie od tego jest zawód lekarza:)

Lekarz odmówił wykonania badań. Sprawa powinna trafić do ordynatora szpitala - i trafi :) Niegrzeczny, totalny brak zainteresowania pacjentem.

Niegrzeczny, totalny brak zainteresowania pacjentem.

Bardzo nieuprzejmy lekarz. Brak zainteresowania pacjentem, niegrzeczny i arogancki. Niestety nie wiem jaką wiedzę posiada we własnej specjalizacji, gdyż Pan Doktor nie miał zamiaru się z nią ze mną podzielić, tłumacząc, że patrząc mi w oczy nie dostrzega choroby - wolałabym by zamiast tego skierował mnie na podstawowe badania. „Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść” - myślę, że Pan Doktor wypalił się zawodowo i zapomniał dlaczego został lekarzem.

Lekarz z wiedzą i umiejętnościami. Od 10 lat najlepszy urolog jakiego znam .Oprócz tego bardzo sympatyczny i rzeczowy, czy na wizycie prywatnej czy w poradnii przyszpitalnej. Zawsze odbiera telefon i poswieca swoj prywatny czas a po operacji lub zabiegu wszystko dokładnie tłumaczy wszystko krok po kroku. Jesli urolog to tylko Pan doktor. Pozdrawiam.

Odradzam nie miły chamowaty arogancki może wiedze posiada ale bardzo bardzo niegrzeczne podejscie do pacjenta

zdecydowanie polecam - rzeczowy lekarz, kulturalny człowiek...

zdecydowanie polecam - rzeczowy lekarz, kulturalny człowiek...

Arogancki, typowy wzór przerostu wartości nad treścią. zdecydowanie odradzam! Co do kompetencji ??????????????

Prawdziwy delikates wśród lekarzy,polecam wszystkim.Tylko dzięki Doktorowi żyję już ponad 4 lata i mam się dobrze.

brak zainteresowania pacjentem, arogancki

brak zainteresowania pacjentem, arogancki