lekarz Dariusz Futyma

2,2
2,1

Po 13 godzinach skurczów, braku postępu porodu i po tym jak żona omal nie spłynęła z bólu jedyna decyzja to czekać i czekać. Zamiast informować o postępach tylko głupie żarciki, których nikt nie chce słuchać albo ,,Wam się wydaje że to takie proste''. Dopiero telefon do ordynatora uratował synka bo okazuje się że główka krzywo weszła w kanał rodny i nic by z czekania nie było. Oczywiscie nie zabraklo głupich komentarzy nad stołem operacyjnym zaraz po wyjęciu dziecka zamiast zalecen. Jeśli zalecenia to tylko czekanie aż dziecko będzie zagrożone albo spadnie tętno to ja nie chce mieć z tym człowiekiem nic wspólnego.

Lekarzem tego kogos nazwac nie moge. chamskie zboczone odzywki. po tej wicycie boje sie isc gdziekolwiek do lekarza.

Osoba lekarzem. Chamski, gburowaty, z nieludzkim podejściem do pacjenta. Z wielką łaską musi przyjąć pacjentkę w nocy (pewnie został wybudzony), teksty podczas badania są tak nie na miejscu, że aż zachodzę w głowę jaka ktoś taki może pracować w szpitalu. Zero empatii. Omijac go jeśli się da. Nie powinien pracować w szpitalu miejskim.

Czytając opinie tutaj zamieszczone można się uprzedzić.Moje doświadczenia z lekarzem są raczej pozytywne.Lekarz na każdej wizycie był uprzejmy.Dzięki jego leczeniu dziś jestem zdrowa.Polecam tego lekarza.

Wspaniały lekarz,bardzo dobry specjalista,miły,rzetelny.Prowadził moją ciążę,jestem pacjentką tego lekarza od kilku lat.Polecam.

Pan Doktor idealnie pasuje mi do jednego z przedstawicieli sluzby zdrowia lat 80tych w ktorych to jak wiadomo rzadzila korupcja, "tumiwisizm" i ogolna zasada "ciesz sie ze wogole znalazlem czas". W ubieglym tygodniu trafilam przez przypadek do Pana Doktora, gdyz bylam w Gizycku przejazdem. Test ciazowy wykazal dwie kreseczki, wiec jako prawidlowa reakcje uznalam isc sie zbadac w celu potwierdzenia lub wykluczenia ciazy. Juz w poczekalnij ak sie okazalo ja, oraz 3 inne pacjetki umowione bylysmy na godzine 15... no trudno, Poczekalam. W poczekalni nasluchalam sie opinii dwoch wystraszonych kobiet, ...

W ubieglym tygodniu trafilam przez przypadek do Pana Doktora, gdyz bylam w Gizycku przejazdem. Test ciazowy wykazal dwie kreseczki, wiec jako prawidlowa reakcje uznalam isc sie zbadac w celu potwierdzenia lub wykluczenia ciazy. Juz w poczekalnij ak sie okazalo ja, oraz 3 inne pacjetki umowione bylysmy na godzine 15... no trudno, Poczekalam. W poczekalni nasluchalam sie opinii dwoch wystraszonych kobiet, ktore w tej calej stresujecej dla nich sytuacji cieszyly sie, ze skoro juz trafily do niego to na szczescie ida tylko po recepte. Pomyslalam: Coz to moze byc za czlowiek, chyba ze te Panie po prostu panikuja? Jako kolejna z oczekujacych na godzine 15 dolaczyma mloda (ok 30 lat) usmiechnieta bladynka z szczelnie zapakowana torebka z ktorej wystawal jedynie gwint butelki - zdazylam zauwazyc- dosyc dobrego whisky. Mylse sobie... NFZ. Widocznie w Polsce Wschodniej jeszcze to na lekarzy dziala. Dobrze, ze nie musze tu przychodzic na stale. Jesli natomiast chodzi o samego Pana Doktora, po tym jak mu opowiedzialam moja historie z testem ciazowym, zasmial sie jedynie szyderczo i powiedzial, ze jestem zdecydowanie za wczesnie, ze test mogl byc pozytywny ze wzgledu na wahania hormonalne. i ze USG mojej ewentualnej ciazy nie wykryje. Aby jeszcze do tego mnie chyba nastraszyc, bo nie wiem czemu innemu miala sluzyc ta uwaga, powiedzial tylko, ze mam unikac podrozy, szczegolnie dalekich. Dodam, ze przy tym spojrzal dokladnie na moj adres zamieszkania wskazujacy na odleglosc 500 km od Gizycka. Zakonczyl spotkanie opowiesciami o nierownych polskich drogach i o tym ze mam sie po prwrocie udac do swojego ginekologa. Milo.... zero profesjonalizmu, nawet na zwykle badanie "fotelowe" nie zostalam zaproszona. Pan Doktor NIE zapytal nawet czy planowalam ciaze i czy w zwiazku z tym biore kwas foliowy, NIE zaproponowal ZADNYCH wstepnych badan typu beta HCG, nie dal mi ABSOLUTNIE ZADNYCH wskazowek co dalej. Gdybym nie zapytala czy cos mam brac, nie dowiedzialabym sie nic. Na to pytanie odpowiedzial jedynie " jesli Pani chce to witaminy dla kobiet w ciazy". Podsumowujac, ciesze sie ze muieszkam tu gdzie mieszkam, bo widze, ze cywilizacja i "higiena" medycyny, nawet ta NFZowska jest o kilka stopni lepsza. Nie polecam tego Pana nikomu, gdyz na moje oko nie jest on w stanie rozwiac zadnych nurtujacych watpliwosci ginekologicznych...no chyba ze za flaszke dobrej whisky... nie wiem nie probowalam.

Ja nie mialam problemow z doktorem. Bardzo mily i uprzejmy w stosunku do mnie :-) wszystko dobrze i prosto wytlumaczyl, wg mnie .

W czasie ciąży systematycznie chodziłam do lekarza Futymy,konkretny,nie powiedziałabym że był niemiły czy gburowaty,mówił zwięźle i na temat.Uważam,że jest całkiem niezły w tym co robi.Pozdrawiam.

maskara to jeszcze mało, odradzam, nie wiem jak można byc takim człowiekiem, gbur, nieuprzejmy i jeszcze brak kompetencji , szok!!!

Moja mama byla u niego raz: gdy powiedzial jej ze podejrzewa u niej raka szyjki macicy. wiecej nie poszla do niego, bo lekarz postawil diagnoze nie robiac przy tym zadnych badan ani podstaw. Za to zaprosil ja do swego prywatnego gabinetu aby zrobic jej markery, 3 x drozej niz normalna cena. Moja mama zrobila je na FZ u innego gina, ale juz nie w Gizycku, zreszta po zwyklym badaniu p. dr powiedziala ze niczego jie ma. Badania wyszly bdb.