dr n. med. Dariusz Góźdźdr n. med. Dariusz Góźdź - zdjęcie profilowe

dr n. med. Dariusz Góźdź

Wykształcenie:
• Akademia Medyczna / UJ w Krakowie
• doktorat w zakresie ultrasonografii ginekologicznej Akademii Medycznej w Łodzi

Wykształcenie:
• Akademia Medyczna / UJ w Krakowie

Doświadczenie zawodowe:
• CM LIM
• Lecznica Iatros
• CM Damiana
• Medicover
• Instytut Matki i Dziecka, szpitale kliniczne Akademii Medycznej w Warszawie
• Staż zawodowy w szpitalu Uniwersytetu w Getyndze, egzamin specjalizacyjny w zakresie chorób kobiecych i położnictwa w Dolnosaksońskiej Izbie Lekarskiej

Specjalizacja:
• Położnictwo i ginekol...

Znalazłam tego lekarza na pewnym forum, gdzie same peany na jego temat. Poszłam i się zawiodłam- czy my mówimy o tym samym lekarzu? mam wrażenie że nie był w ogóle zainteresowany moimi problemami tylko pieniążkami za wizytę. Dopiero potem zauważyłam, że wszystkie opinie an tamtym forum pochodza z paru kont, gdzie wiadomosci było po jednej- dwóch, dotyczace wyłacznie tego "specjalisty". Hmm... Dobre opinie chyba też wystawia sobie tutaj sam. NIE POLECAM!

świetny specjalista. bardzo mi pomógł.

świetny specjalista. bardzo mi pomógł.

świetny fachowiec. bardzo mi pomógł. - szczęśliwa mama

świetny fachowiec. bardzo mi pomógł.

- szczęśliwa mama

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek pełen empatii. Świetny specjalista, trochę w typie roztargnionego naukowca, ale wiedzę ma naprawdę niesamowitą, a cierpliwość do odpowiadania na tysiące pytań ogromną. Wiem, bo wypróbowałam. Polecam go wszystkim moim koleżankom, które maja problemy nie do rozwiązania..

Bardzo dobry konkretny lekarz, choć wydaje się momentami zaprzątnięty innymi myślami, jednak z uwagą odpowiada na pytania, doradza jak zachowywać się w ciąży, nawet w zakresie diety lekko strawnej. Bardzo szybko określił płeć dziecka. Przy badaniach USG towarzyszył mój mąż a Pan Doktor bardzo szczegółowo obojgu nam opisywał naszego synka. Termin porodu wyznaczył ze 100% trafnością! Gorąco polecam Pana Doktora.

Dr Dariusz Góźdź jest najlepszym specjalistą jakiego spotkałam w życiu. Przez 3 lata leczyłam się na bezpłodność - On jako jedyny dał mi nadzieję, że mam szansę na dziecko. Pierwszą ciążę poroniłam i po zabiegu w szpitalu na PL. Starynkiewicza miałam krwotok, niestety nie umieli mi pomóc - to On mi pomógł. Drugą ciążę prowadził właśnie dr Góźdź - dziś mam ślicznego 5-letniego synka. Dziękuję Panie Doktorze. Pozdrawiam E.

Dziękuję Panie Doktorze. Pozdrawiam E.

Przyszłam do tego lekarza aby zapytać się o pigułki antykoncepcyjne - pan D.G stwierdził że jestem na tyle młoda że na pewno często zmieniam partnerów wiec lepiej żebym używała prezerwatyw + przypisał mi środek poronny z zastrzeżeniem żebym nie ssała tego jak cukierków. Jak się rozumie - nie polecam !!!