dr n. med. Dariusz Grzonka

Rzetelny doktor z wieloletnim doświadczeniem,zawsze miły, odpowiada wyczerpująco na zadane pytania,a jestem pacjentką od 6 lat.Polecam i pozdrawiam

doskonaly LEKARZ posiada ogrom wiedzy medycznej polecam wszystkim kobieta zadowolona pacjentka MARIA

Polecam!!! Dr Dariusz Grzonka jest bardzo dobrym specjalistą. Pacjentki traktuje podmiotowo, a nie przedmiotowo. Poświęca dużo czasu na badanie, nic nie robi na zasadzie ,,odwalić robotę,,. Dokładny, kompetentny, sumienny. PROFESJONALISTA.

Pan Doktor z całą pewnością jest godny polecenia:) Chodzę już ponad 2 lata i naprawdę nie żałuję na te wizyty ani jednej złotówki (choć wizyty nie należą do najtańszych) Ale za wiedzę trzeba płacić..Pozdrawiam

Świetny specjalista. Godny polecenia.

Świetny specjalista. Godny polecenia.

Bardzo dobry specjalista, zawsze uśmiechnięty, miły... Dzięki fachowej opiece mam 2 zdrowe i urocze córeczki. polecam

Serdecznie polecam Pana doktora. Miły, zawsze uśmiechnięty, kompetentny, konkretny i ogólnie wielki pozytyw. Leczę się u Niego od 8 lat i prowadził całą moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam, na lepszego Lekarza nie trafiłam a u kilku byłam i dopiero dr Grzonka mi pomógł. Naprawdę bardzo dobry lekarz.

Lekarz godny polecenia, ogromna wiedza, poświęca bardzo dużo czasu.

Lekarz godny polecenia, ogromna wiedza, poświęca bardzo dużo czasu.

Niestety nie udalo sie panu doktorowi mnie zdiagnozowac mimo tak wspanialego sprzetu. Na wizycie u innego lekarza , ktory mial duzo gorszy sprzet od razu dowiedzialm sie co jest przyczyna moich niepowodzen w starniach o dziecko. Podobno pomogl niektorym w zrealizowaniu swoich marzen. mi niestety nie. Nie wytlumaczyl mi nic bo chyba sam nic nie wiedzial a wizyta nie nalezala do najprzyjemniejszych.