lekarz Dariusz Gustowski

Rehabilitant, Pediatra

Do Pana Gustowskiego chodzę już od kilku lat, jednak nie będę z nim kontynuowała leczenia mojej choroby. Na każdej wizycie z NFZ pan Dariusz jest bardzo nieprzyjemny wręcz da się odczuć, że niezadowolony, iż mu nie płacimy. Wizyta wygląda jak typowa memowa "2 minutówka". Natomiast na prywatnych wizytach lekarz poświęca już trochę więcej czasu pacjentowi, ale codziennością są jego dziwne teksty wprawiające w dyskomfort pacjenta. Kolejnym problemem jest jego duże ego i brak pokory do przyznania się do swoich błędów.

Witam. Pan doktor jest bardzo miłym i empatycznym lekarzem. Z troską podchodzi do pacjenta, rozmawia z nim i nie bagatelizuje objawów. Leżałam na oddziale Narządów Ruchu w GCR i mogę powiedzieć, że zawsze służył pomocą i zawsze odpowiadał na nurtujące pytania odnośnie zdrowia. Przepisanie przez doktora zabiegi pomagają. No i p. Doktor ma poczucie humoru ☺

Pan Gustowski to taki "lekarz pediatra "specjalista który zaocznie kieruje dzieci z astma oskrzelowa i stwierdzonym przeciwskazaniem leczenia w górach, do sanatorium do...Rabki w górach!!!! Nie uwzględnia że w sezonie jesiennym zimowym poziom stężenia smogu w owej Rabce przekroczył 3000proc normy, oraz że leczenie jodem nadmorskim jest najlepsze na astme.wskazania lekarzy pediatrow o alergologow, leżących dziecko traktuje jako ich wlasne sugestie i widzimisie rodziców. A wszystko to z ramienia NFZ centrali i za jej przyzwoleniem. Prawdziwy "lekarz z powołania."

Prawdziwy "lekarz z powołania."

Witam ! Jeżeli chodzi o leczenie dr Gustowskiego to jestem bardzo zadowolona. Leczy mnie już od ok 16 lat i nigdy nie bagatelizował moich niepokojących objawów. Zawsze dokładnie bada, nie jest to wizyta na zasadzie wejść na 2 minuty. Ja chodziłam do ośrodka w Reptach i zawsze po takiej wizycie miałam zleconą rehabilitację z odpowiednimi ćwiczeniami. Ogólnie jako lekarz ma bardzo dobre podejście zarówno do dzieci jak i starszych osób i młodzieży, przyjmuje zazwyczaj z bardzo dobrym humorem ale kiedy trzeba to jest poważny. Nie wiem co jeszcze mam napisać.. ...

Witam !
Jeżeli chodzi o leczenie dr Gustowskiego to jestem bardzo zadowolona. Leczy mnie już od ok 16 lat i nigdy nie bagatelizował moich niepokojących objawów. Zawsze dokładnie bada, nie jest to wizyta na zasadzie wejść na 2 minuty. Ja chodziłam do ośrodka w Reptach i zawsze po takiej wizycie miałam zleconą rehabilitację z odpowiednimi ćwiczeniami. Ogólnie jako lekarz ma bardzo dobre podejście zarówno do dzieci jak i starszych osób i młodzieży, przyjmuje zazwyczaj z bardzo dobrym humorem ale kiedy trzeba to jest poważny. Nie wiem co jeszcze mam napisać.. ogólnie właśnie dzięki Panu dr Gustowskiemu mogę sprawnie chodzić bez większych problemów ponieważ wiadomo że noga która jest po 11 operacjach nigdy nie będzie w 100% sprawna. Z ręką na sercu jest to lekarz godny polecenia.