Dariusz Hankiewicz

1,9
1,6
1,2
1,3

Takiego upokorzenia nie doświadczyłam nigdy. Lekarz laryngolog który orzeka w sprawach chorób psychicznych? Tragedia. Usłyszałam tyle okropnych słów w moja stronę, do tego kazał mi się rozebrać do bielizny i robić skłony przysiady. Wyszłam od niego w jeszcze gorszym stanie niż przyszłam. Ale wg niego to moje lenistwo i wymysł moja choroba. Szukam osób pokrzywdzonych przez tego Pana chce złożyć skargę. Nie zostawię tak tego. Opinie tutaj mówią same za siebie.

Miałam ogromną nieprzyjemność poznać pana doktora na komisji kwalifikującej do sanatorium w ramach prewencji rentowej. Dawno nikt mnie tak nie upokorzył. Pomijając już sytuację, karze rozbierać się do bielizny i wykonywać polecenia typu marsz po gabinecie i skłony, co dodatkowo sprawiało, ze nie byłam w stanie logicznie odpowiadać na pytania, ale mam wrażenie, ze w tym całym „wywiadzie” wyłapuje i notuje tylko fakty jemu wygodne. Koszmarne doświadczenie. Staram się doprowadzić swoje zdrowie do sytuacji umożliwiającej powrót do pracy i tak diagnozę i leczenia (w tym rehabilitację) przeprowadzałam prywatnie, bo na NFZ są takie terminy, że człowiek szybciej uzależni się od leków przeciwbólowych niż zdiagnozuje, a tu zimny prysznic i upokorzenie. Zero empatii i maksimum przeświadczenia o własnej nieomylności. Potrzebowałam kilku dnia, aby ochłonąć i dojść do siebie po tej wizycie…

Nie polecam wspolczuje osobom które mają z Panem komisje słowa pacjenta sie nie licząc podważa decyzję 4 specjalistów i uzdrowia osobe w ciągu 15minut twierdząc ze osoba nadajw sie w trybie natychmiastowym do pracy. Pacjent nie ma prawa głosu mało tego na badaniu trzeba być rozebranym do bielizny siedząc tak przez caly czas zero konfortu dla pacjwnta. Zero szacunku i ludzkich odrochow ludzkich. Porazka. Podwaza decyzję specjalistów żenada.

Lekarz orzecznik w trakcie wizyty był bardzo niemiły (to eufemizm) i wchodził na tematy związane z życiem osobistym, które nie mają związku z chorobą i komentował je w sposób niedopuszczalny. Dawał sobie również przyzwolenie na komentarze obraźliwe dotyczące wyglądu. Skandaliczne zachowanie. Nikomu nie życzę spotkania z tym panem na komisji.

Miałem nieprzyjemność poznać Pana lekarza na orzecznictwie ZUS w Radzyniu Podlaskim. Po ponad 1.5 rocznym leczeniu nerwu łokciowego zakończonym operacją, która według lekarza prowadzącego jak i lekarza wykonującego operacje niewiele dało. Uzyskano małą poprawę funkcji ręki, utrzymuje się zanik mięśni międzykostnych co pogarsza ogólna funkcję ręki. Zmiany są nieodwracalne a Pan (LARYNGOLOG) uwaga!... Orzekł 0% uszczebku na zdrowiu! 0 empatii czy jakichkolwiek trosk o pacjenta. Absolutnie nie polecam, znieczulica która jest dobra dla ZUS ale fatalna dla pacjenta. A to pacjent powinien być najważniejszy. Złożyłem oczywiście sprzeciw i wam moi drodzy radzę to samo.

Nie polecam, brak kompetencji, badanie stanu zdrowia kręgosłupa polegało na machaniu rękami na boki, i trafianie do nosa z zamkniętymi oczami, żałosne to mało powiedziane....., jako laryngolog leczył mnie przez dwa lata i... nie wyleczył, po zmianie lekarza w trzy miesiące miałem kłopot z głowy

Ten pan bo inaczej ni można powiedzieć jest hamski gbur mający za nic pacjęta liczy się tylko jego zdanie badanie przeprowadzone przez tego pana to porażka i woła o pomstę do nieba ale dla ZUS jest dobry jest lepszy niż Kaszpirowski wchodzisz chory a pokilku minutach zdrowy jak ryba gdyby można było tego pana pozwać do sądu byłbym pierwszym pacjętem który by to uczynił

Też miałam wielką nieprzyjemność być konsultowana przez tego pana, który na swojej stornie internetowej opisuje się jako humanista i człowiek renesansu. DALEKO Panu bardzo od takiej postawy. Sposób w jaki potraktował mnie Pan jest był grubiański, pozbawiony jakiejkolwiek kultury osobistej. Nie interesuje Pana pacjent, jego problemy i na co się uskarża. Pokazuje Pan tylko swoją megalomańską wyższość, stuka nieudolnie w klawisze komputera i z miną skazańca i frustrata odbębnia Pan swoje godziny w ZUSie. Żenujące, że tacy lekarze, opłacani z podatków narodu znajdują wygodne gniazdka na państwowej posadce i nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za to co robią, bądź nie robią. Taka dawka grubiaństwa by nie nazwać ch.. stwa z jaką się wczoraj spotkałam dyskwalifikuje Pana w moich oczach całkowicie jako artystę fotografika - a widziałam Pana prace .. Nie pozdrawiam - nie wdzięczna

Ten człowiek nie powinien być lekarzem.Miałem styczność z tym kimś podczas komisji z ZUS.Facet bez fartucha bez rękawiczek z obleśnym brzuchem, wylewającym się z pod koszulki.Samo badanie to jakaś kpina.W gabinecie muzeum zakurzonych aparatów fotograficznych ,czy to jest dopuszczalne?Napisałem skargę do zus w Warszawie ,stwierdzili że nie widzą uchybień.Opinie które przeczytałem potwierdzają to czego i ja doświadczyłem.

Podczas komisji kwalifikującej do zasiłku rehabilitacyjnego po wypadku w pracy,który dotyczył palca prawej ręki pan "doktor" kazał mi się rozebrać, robić skłony,wymachy rąk,zginanie itd.Dla mnie to było jawne zboczenie z jego strony,bo co ma palec do rozbierania się.Nie słuchał tego co mu mówię tylko swoje racje. Lekarz tragedia,czułam się poniżona przez tego zboczeńca. Nie powinien mieć kontaktu z pacjentami.Lekarz porażka!!!!!!!