dr Dariusz Jagiełło

Jestem u Pana Doktora już kilka lat. Bardzo trafnie dobrał mi leki, dzięki którym na emeryturze jestem nadal sprawny fizycznie.

Niestety Pan Dr był obrażony, że ktoś do niego przyszedł. Postawił złą diagnozę przez co zamiast chorować 3 dni choruję 3 tydzień.

Niestety czułam sie intuzem mając 50 lat prosiłam o gruntowne przebadanie ale jak nic nie dolega to po co trzeba czekać na objawy a ja tak się bokje raka w rodzinie wszyscy umierają na niego a on mnie zbył gdzie profilaktyka!!!!!!!!!!!!! nawet nie powiedział co powinnam prywatnie zrobić bo na fundusz zapomnijcie on mi nawet nie zmierzył ciśnienia tętniczego absurd

Lekarz zgodny z odpowiedziami w opnii. W ocenie chorego bardzo dobry fachowiec jestem u pana doktora już kilka lat