lek. med. Dariusz Janiaklek. med. Dariusz Janiak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

lek. med. Dariusz Janiak

Psychiatra

tel: 509 48 20 11
Więcej informacji na stronie internetowej; www.dariuszjaniak.pl

►W celu umówienia wizyty domowej bądź konsultacji ...

tel: 509 48 20 11
Więcej informacji na stronie internetowej; www.dariuszjaniak.pl

►W celu umówienia wizyty domowej bądź konsultacji indywidualnej proszę o kontakt telefoniczny.
►Państwa pytania dotyczące wizyt i leczenia proszę kierować na pocztę e-mail entropiagabinet@gmail.com .

Należę do tych szczęśliwców, których praca jest życiową pasją. Poza pracą mam jeszcze inne pasje, które razem powodują, że nigdy się nie nudzę. Jedną z nich jest muzyka, od kilku lat...

Bardzo kompetentny, ale również przy tym konkretny. Nie mam zarzutów do uprzejmości - naprawdę dobrze traktuję swoich pacjentów. Godny polecenia każdemu w potrzebie

Dla mnie lekarz super - pomógł mi, mam do niego zaufanie, ma ludzkie podejście do pacjenta. Nie naciąga na jakieś nieefektywne terapie. Jest na bierząco z lekami i wiedzą, którą się chętnie dzieli z pacjentem w zrozumiały sposób. Zdecydowanie polecam

Od kilku miesięcy stan mojego zdrowia pozostawiał wiele do życzenia. Stany lękowe, które uniemożliwiały mi uczestnictwo w zajęciach na uczelni sprawiały, że traciłam grunt pod nogami i kompletnie nie wiedziałam, jak walczyć z chorobą - której de facto nawet nie potrafiłam nazwać. Przed wizytą u specjalisty towarzyszyło mi wiele obaw. Pan Doktor Janiak rozwiał je wszystkie i ( co najważniejsze) przywrócił mi wiarę, że stan mojego zdrowia z biegiem czasu powróci do normy. Serdecznie polecam!

Bardzo Dobry lekarz naprawdę polecam wie wszystko i podchodzi do swojej pracy bardzo dobrze Zachęcam wszystkich

Zachęcam wszystkich

Mnie osobiście Pan doktor nie pomógł wogole,poświęcił piętnaście minut z czego połowę czasu mówił o sobie. Zadał dwa, trzy pytania. Ogólnie roztargniony,nie skupiony na rozmowie ze mną. Nawet karty pacjenta nie założy, pisała na jakiejś zwykłej kartce. Zapisał cztery rodzaje leków które nie pomógł. Za wizytę piętnasto minutową zapłaciłam 130 zł. Osobiście mnie nie przypadł,niestety.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Pabianice"?

Urszula Libera

Psychiatra