dr n. med. Dariusz Jaskólski

Neurochirurg

to jest weterynarz a nie lekarz.za wizyte bral 200zl a spedzilem tam niecałe 5 min był moim 4 lekarzem trzech wydało opinie jednakową a on by mnie leczyl na serce a nie na kręgosłup

Nie spotkałam jeszcze lekarza tak rzeczowego, tłumaczacego z tak wielkim zaangażowaniem istotę choroby i przedstawiajacego uczciwie wszystkie możliwe powikłania zabiegu ( wraz z danymi statystycznymi na świecie i w Polsce) Nieprawdopodobna wiedza , inteligencja, urok osobisty. No i złote ręce, które z pewnoscią poprawiają te wszystkie statystyki. Dzieki Wielki Doktorze, w Pana ręce oddam się zawsze bez wahania.

Operacja udana, minęło już 7 lat. Czuję sie bardzo dobrze. Raz do roku albo i nie wizyta kontrolna z wynikami badań. Świetny specjalista.

konkretny dobry lekarz a oto chodzi bylam operowana 6102011 oponiak

konkretny dobry lekarz a oto chodzi
bylam operowana 6102011 oponiak

jak długo sie czeka do dr. Dariuzsa Jaskólskiego na wizyte prywatna.

jak długo sie czeka do dr. Dariuzsa Jaskólskiego na wizyte prywatna.

co tu komentować jest dobry.MZ jak długi ma tobyckomentarz?

co tu komentować jest dobry.MZ jak długi ma tobyckomentarz?

Dzięki doktorowi Jaskólskiemu zostałam szybko zoperowana. Leczenie, jak również doktora Jaskólskiego wspominam milo: zostałam potraktowana milo i profesjonalnie, moje leczenie przebiegało szybko i w komfortowych warunkach. Polecam