lekarz Dariusz Jędrys

Internista, Pediatra, Wizyty domowe

Omijac tego lekarza z dala Zamiast odestac pacjenta do specjalisty leczy sam mimo iz nie potrafi pomoc

Omijac tego lekarza z dala
Zamiast odestac pacjenta do specjalisty leczy sam mimo iz nie potrafi pomoc

zdecydowanie odradzam!!!!!!!!!! poszlam do niego po skierowanie na transport pogotowiem ratunkowym dla osoby starszej ktora nie moze chodzic i nie mozna jej nawet przewiesc samochodem bo potwornie boli ja kregoslup i odmowil mi tlumaczac ze nie moze i ze bedzie ponosil konsekwencje tego. wrocilam do domu (30km) i zadzwonilam do niego, powiedzialam ze dowiadywalam sie w ratownictwie i moze mi wystawic takie skierowanie bo jest lekarzem rodzinnym chorego. przez tel powiedzial ze nie mogl mi wystawic skierowania bo nie mial dokumentow chorego i powiedzial ze jak beda dokumenty to wystawi skierowanie (twierdzil ze przy pierwszej wizycie o tym mowil-nie prawda!!!!). pojechalam do niego znowu 30km, naczekalam sie ponad godzine i pokazalam papiery. obejrzal i powiedzial po 15 min tej samej gadki co przez tel ze nie wystawi bo chorego nie widzi. powiedzial ze chory musi przyjechac. nie przyjmowal tlumaczen ze pacjent nie moze przyjechac bo nie jest w stanie chodzic ani tez sie ruszyc. zaczal panikowac i zanim cokolwiek powiedzialam stwierdzil ze chce sie z nim klocic i ze na niego krzycze. kazal zawolac swoja zone ktora byla nie lepsza od niego. ona zaczela razem z nim podwazac autorytet specjalisty chirurga i stwierdzil ze ratownicy nie znaja wogole przepisow i glupoty gadaja. odsylali caly czas do chirurga po skierowanie. jak juz wpladl w panike to caly czas razem z zona krzyczeli. twierdza ze nie maja prawa wystawic skierowania bez obecnosci pacjenta ale recepty nawet na leki refundowane (na choroby przewlekle) wystawia osobom trzecim bez zadnych zastrzezen a skierowania wystawic nie chce. pieniadze od starszej schorowanej osoby szybko zabieral ze stolu (pomimo ze byly zawsze to wizyty w ramach NFZ bo jest to panstwowy osrodek zdrowia) ale ciezko bylo przyjechac do swojej pacjentki w ramach wizyty domowej bo tymczasowo przebywala u mnie w domu 30 km poza swoim rejonem.
lekarz chaotyczny, najwyrazniej sam nie wie czego chce, niestabilny emocjonalnie w trudnych sytuacjach. przyjmuje korzysci majatkowe od starszych ludzi podczas wizyt w ramach nfz. szczerzez odradzam. sama nigdy nie zdecydowalabym sie na takiego lekarza rodzinnego. ODRADZAM !!!!!!!!!!!!

Jest najlepszym lekarzem , jest bardzo uprzejmy i troskliwy o pacjenta .

Jest najlepszym lekarzem , jest bardzo uprzejmy i troskliwy o pacjenta .

Bardzo dobry lekarz:miły,uprzejmy itp. Polecam pan doktor jest naprawdę świetny!