dr n. med. Dariusz Jeżewski

Neurochirurg

Wysokiej klasy specjalista, ale przede wszystkim wspanialy czlowiek. To w jaki sposob dba o swoich pacjentow jest niebywale. Prawdziwy lekarz zarowno z postury jak I z serca. Godny zaufania I polecenia!

Pan Doktor operowal moja mame, ktora miala oponiaka mozgu. operacja trwala kilka godzin I byla bardzo trudna. Na szescie udalo sie usunac guza w calosci. Pan Doktor przychodzil do mamy kilka razy dziennie, by sprawdzic jak mama sie czuje I cieszyl sie z kazdej poprawy. Nie szczedzil rowniez slow motywujacych. Czuwal rowniez podczas pobytu mamy w szpilazu rehabilitacjnym. Wspanialy lekarz, ktorego z calego serca moge polecic I moge rowniez z pelna swiadomoscia powiedziec, ze uratowal mojej mamie zycie!!! - uwazam, ze warto wystawiac rowniez pozytywne opinie, nie tylko te negatywne, ...

- uwazam, ze warto wystawiac rowniez pozytywne opinie, nie tylko te negatywne, aby pacjenci, ktorzy sa w naprawde beznadiejnej sytuacji, mogli znalezc

Witam Miesiąc temu przeszedłem operację usunięcia torbieli przyrdzeniowej i dyskopatii. Oczywiście operacja przebiegła bez żadnych komplikacji, a proces dochodzenia do siebie bardzo sprawnie. Pan dr Jeżewski zaopiekował się mną bardzo troskliwie – z jednej strony profesjonalna i szybka diagnoza z drugiej zaś strony „człowiek” potrafiący dokładnie i zrozumiale wytłumaczyć proces leczenia. Słowem chirurg ze złotymi rękami. Bardzo dziękuję również całemu zespołowi kliniki neurochirurgii w szpitalu przy ul. Unii Lubelskiej za profesjonalną całodobową opiekę i uśmiech dający siłę do rekonwalescencji.

Witam

Człowiek i lekarz wielkiego serca i wielkich umiejętności,jesli coś nie tak z kręgosłupem tylko Dr.Jeżewski zapraszam z całej Polski Warto,jestem po 15 operacjach kręgosłupa,a po mnie nie widać,uratował mi zycie.

Serdeczne podziękowanie za udaną operację dla Pana i całej obsługi. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam Jan Wojtkiewicz

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Szczecin"?

Ambulatorium i Diagnostyka SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
Unii Lubelskiej 1