dr n. med. Dariusz Jeżewski

Neurochirurg

JESTEM PACJENTEM DR JEŻEWSKIEGO. Koniecznie chciałem napisać to w pierwszym zdaniu gdyż z tego powodu czuję się szczęśliwy i dumny.Mam 58 lat więc osobą która w swoim życiu wiele widziała i przeżyła15 lat uprawiałem wyczynowo sport .Jestem facetem aktywnym,przedsiębiorczym i ambitnym.Staram się rozwiązywać problemy w miarę szybko aby iść dalej.Pewnego dnia zauważyłem u siebie zmiany ruchowo-czuciowo-wzrokowe.Po kilku badaniach i dwóch dniach byłem na oddziale neurochirurgicznym z kartą DILO w swim miejscowym szpitalu ze stwierdzonym nowotworem głowy. Na szczęście z kwalifikacją do usunięcia.Dzięki rodzinie i znajomym znalazłem się na konsultacji u ...

JESTEM PACJENTEM DR JEŻEWSKIEGO.
Koniecznie chciałem napisać to w pierwszym zdaniu gdyż z tego powodu czuję się szczęśliwy i dumny.Mam 58 lat więc osobą która w swoim życiu wiele widziała i przeżyła15 lat uprawiałem wyczynowo sport .Jestem facetem aktywnym,przedsiębiorczym i ambitnym.Staram się rozwiązywać problemy w miarę szybko aby iść dalej.Pewnego dnia zauważyłem u siebie zmiany ruchowo-czuciowo-wzrokowe.Po kilku badaniach i dwóch dniach byłem na oddziale neurochirurgicznym z kartą DILO w swim miejscowym szpitalu ze stwierdzonym nowotworem głowy. Na szczęście z kwalifikacją do usunięcia.Dzięki rodzinie i znajomym znalazłem się na konsultacji u dr Jeżewskiego.Po zapoznaniu się z wynikami badań profesjonalne,jasno i konkretnie,patrząc mi prosto w oczy wszystko mi wytłumaczył.Przedstawił mi moje wybory z których jednym była taka że dr Jeżewski podejmie się prowadzenia mnie jako swojego pacjenta. Po mojej natychmiastowej akceptacji ponownie otwarcie przedstawił zagrożenia ale i zyski szybkiej operacji.Tak zostałem przyjęty na oddział z fajnym personelem. Dr Jeżewski codziennie operował a pomimo to znajdował czas aby zajżeć i porozmawiać ze mną.Operacja odbyła się zgodnie z planem doktora o czym mi powiedział. Cały czas czułem się bardzo zaopiekowany dzięki codziennemu kontaktowi z dr lub kogoś z zespołu.Z dr Jeżewskim osiągnęliśmy tzw OCZKO czyli 21.Od zdiagnozowania do operacji minęło 21 dni.
WIELKIE WIELKIE DZIĘKI.
Idziemy dalej.

To jest lekarz na Światowym poziomie, z wiedzą i poświęceniem dla pacjentów. Nie jest to tylko moja opinia, ale wielu pacjentów z neurochirurgii, z którymi rozmawiałem. Szacunek również dla całego oddziału za ciężką pracę Marek z dbs - em

To jest lekarz na Światowym poziomie, z wiedzą i poświęceniem dla pacjentów.
Marek z dbs - em

24.04.21 minął rok od wspaniałej operacji tego niebywałego lekarza. Doktor Jeżewski operował moją mamę ,która doznała wylewu (krwotok domózgowy i dokomorowy plus tętniak tętnicy szyjnej). Gdyby nie błogosławione ręce dra Jeżewskiego ....Mama jest osobą sprawną i szczęśliwą . Dzięki temu niezwykłemu CZŁOWIEKOWI! Do końca życia będę wdzięczna ! Dziękuję. Anna Iga Trzcińska

Anna Iga Trzcińska

Wysokiej klasy specjalista, ale przede wszystkim wspanialy czlowiek. To w jaki sposob dba o swoich pacjentow jest niebywale. Prawdziwy lekarz zarowno z postury jak I z serca. Godny zaufania I polecenia!

Pan Doktor operowal moja mame, ktora miala oponiaka mozgu. operacja trwala kilka godzin I byla bardzo trudna. Na szescie udalo sie usunac guza w calosci. Pan Doktor przychodzil do mamy kilka razy dziennie, by sprawdzic jak mama sie czuje I cieszyl sie z kazdej poprawy. Nie szczedzil rowniez slow motywujacych. Czuwal rowniez podczas pobytu mamy w szpilazu rehabilitacjnym. Wspanialy lekarz, ktorego z calego serca moge polecic I moge rowniez z pelna swiadomoscia powiedziec, ze uratowal mojej mamie zycie!!! - uwazam, ze warto wystawiac rowniez pozytywne opinie, nie tylko te negatywne, ...

- uwazam, ze warto wystawiac rowniez pozytywne opinie, nie tylko te negatywne, aby pacjenci, ktorzy sa w naprawde beznadiejnej sytuacji, mogli znalezc

Witam Miesiąc temu przeszedłem operację usunięcia torbieli przyrdzeniowej i dyskopatii. Oczywiście operacja przebiegła bez żadnych komplikacji, a proces dochodzenia do siebie bardzo sprawnie. Pan dr Jeżewski zaopiekował się mną bardzo troskliwie – z jednej strony profesjonalna i szybka diagnoza z drugiej zaś strony „człowiek” potrafiący dokładnie i zrozumiale wytłumaczyć proces leczenia. Słowem chirurg ze złotymi rękami. Bardzo dziękuję również całemu zespołowi kliniki neurochirurgii w szpitalu przy ul. Unii Lubelskiej za profesjonalną całodobową opiekę i uśmiech dający siłę do rekonwalescencji.

Witam

Człowiek i lekarz wielkiego serca i wielkich umiejętności,jesli coś nie tak z kręgosłupem tylko Dr.Jeżewski zapraszam z całej Polski Warto,jestem po 15 operacjach kręgosłupa,a po mnie nie widać,uratował mi zycie.

Serdeczne podziękowanie za udaną operację dla Pana i całej obsługi. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam Jan Wojtkiewicz

Geniusz chirurgiczny - usunięcie guza mózgu ,wiedza,kompetencja, bardzo wysoka kultura osobista.

SZANOWNY PANIE DOKTORZE NIE ZNAJDUJE SLOW KTORYMI CHCIALABYM WYRAZIC WDZIECZNOSC ZA WSZYSTKO CO ZROBIL PAN NIE TYLKO DLA SWOJEGO PACJENTA ANDRZEJA K. (operacja usuniecia guza mozgu) ALE TAKZE DLA NAS KTORZY ZMIERZYC SIE MUSIELISMY Z LOSEM NIEZAPOWIEDZIANYM I NIEPRZEWIDYWANYM. NIGDY NIE JESTESMY TAK BARDO BEZRADNI WOBEC CHOROBY I CIERPIENIA JAK WTEDY GDY KOCHAMY. PANSKI CHLODNY PROFESJONALIZM I WRAZLIWE GORACE SERCE TO DAR NIEZWYKLY. JESLI CHOROBA NASZEGO KOCHANEGO ANDRZEJA BYLA NIEUNIKNIONA TO SZCZESCIEM OD BOGA BYLO TO ZE TO WLASNIE PAN ZOSTAL JEGO LEKARZEM. PROSZE UWIERZYC ZE PANSKIE SPOJRZENIE USPOKAJAJACE SLOWO SERDECZNY GEST DOTKNIECIE REKI PRZYNOSILY NAM PRAWDZIWA ULGE W NAJTRUDNIEJSZYCH CHWILACH. DZIEKI PANU Z UFNOSCIA PATRZE W PRZYSZLOSC. ZA WSZYSTKO Z CALEGO SERCA DZIEKUJE I ZYCZE BY LOS KAZDEGO DNIA STOKROTNIE ODWZAJEMNIAL PANU NASZA WDZIECZNOSC I UZNANIE A WSZYSTKO CO NOSZE W SERCU PRAGNE WYRAZIC SLOWAMI SERDECZNEGO PODZIEKOWANIA STAROPOLSKIM BOG ZAPLAC.