dr n. med. Dariusz Kalinowski

Laryngolog

Bardzo dobry lekarz, uratował mnie od skutków leczenia innej lekarki która przepisała mi złe leki, które nie pomagały. Miałam tak zatkane ucho że masakra, ale udało się to wyleczyć. Bardzo go polecam, człowiek z powołania..

Pomimo młodego wieku odkąd pamiętam miałam problemy z oddychaniem przez nos. Była to sprawa uwarunkowana genetycznie, gdyż cała moja rodzina rownież przeszła operacje prostowania przegrody u Pana Dariusza Kalinowskiego. Wizyty były czystą przyjemnością, dr Kalinowski ma świetne podejście do swoich pacjentów, wszystko skrupulatnie tłumaczy, a poprzeż poczucie humoru wizyty są bardzo miłe i przyjemne . Operacja odbyła się bez żadnych komplikacji, lekarze i pielęgniarki w centrum medycznym MML zajęli się mną bardzo dobrze. Pomimo ogromnego strachu dałam radę, a to wszystko za sprawą rozmowy z Panem doktorem. Świetny specjalista i polecam go każdemu. Nie wiedziałam, że można aż tak dobrze oddychać.

Świetny lekarz - polecam. Miałem robione pól roku temu kilka zabiegów jednocześnie, problem zatok znikł-a naprawdę było już tragicznie. Teraz mój znajomy też idzie do dr Kalinowskiego na podobny zabieg-oczywiście z mojego polecenia:))))

Miałem operację nosa i podniebienia z powodu chrapania - już nie chrapię i bardzo dobrze oddycham przez nos. Całe leczenie wzorowe-polecam

Z przykrościa muszę stwierdzic ze operacja miała zlikwidować chrapanie ale niestety cel nie został osiagnięty. Chrapię nadal a pieniadze zostały wyrzucone w błoto.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Warszawa"?

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Al. gen. Chruściela 73
Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno
Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46
Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13
Wojskowy Instytut Medyczny