mgr Dariusz Klimczak

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy, Rehabilitant

Naprawdę godny polecenia Ortopeda, w gabinecie jest profesjonalne badanie stóp i na podstawie badania wykonane wkładki do butów. Córka ma wadę kręgosłupa i polecił nam świetnego lekarza Ryszarda Harężlaka, który przyjmuje w Czechowicach Dziedzicach. Oboje lekarze współpracują ze sobą, na wizycie u pana Harężlaka dziecku poświęcono 45 minut na badania, ćwiczenia z koordynatorami i konsultacje co do ćwiczeń w domu. POLECAM, bo warto.

Wkładki ortopedyczne wykanano dla mojego dziecka z płaskostopiem po konsultacji u dr Szczesnego, który polecił mi Pana Darka.Jest to już druga para na przestrzeni kilku miesięcy i widzę że to działa bo stopy dziecka o wiele lepiej wyglądają. Ale trzeba również robić zalecone ćwiczenia z dzieckiem co ja konsekwentnie robię. Polecam

Po pierwszym założeniu wkładek od razu miałam lepsze uczucie i komfort chodzenia, nawet odciski na stopie przestały boleć. Super. Dziękuję

Wykonane badanie komputerowe stóp potwierdziło moją wcześniejszą diagnozę u lekarza ortopedy. Noszę zalecone wkładki do butów i jest z moimi stopami o wiele lepiej.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Bielsko-Biała"?

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej

Robert Gulewicz

Lekarz sportowy
Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Nad Niprem 14
43-300 None
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny Pracy s. c.
Powstańców Śląskich 8
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lek. SPZOZ