lekarz Dariusz Klimer

Bardzo dobry lekarz ,wszystko wytłumaczy ,sympatyczny.Robiłam u pana doktora kilka zabiegów bardzo jestem zadowolona z leczenia oraz z kontaktu i tłumaczeni nt. moich dolegliwości .POLECAM.

Polecam Pana Doktora - proktolog jakich mało. Profesjonalnie i z taktem podszedł do moich problemów, dzięki czemu wizyty przebiegały sprawnie i bez problemów. A efekty zabiegów rewelacyjne.

Nie potrafi dobrze wytłumaczyć pacjentowi choroby, nie daje dojść do słowa. Nawet jeśli się zna na swoim fachu, to uważam, że sposób w jaki traktuje pacjenta pozostawia wiele do życzenia!

Doskonały fachowiec. Bywa bardzo bezpośredni, co komuś może się nie podobać, ale dla mnie to zaleta. Uważam, że to jeden z najlepszych chirurgów, jacy są w woj. świętokrzyskim. Polecam go każdemu.

Nie polecam tego lekarza jest nie miły nie potrafi tłumaczyć nawet nie potrafi dobrze sie porzegnać z pacjentem odradzam w 100%

Polecam wszystkim, którzy mają tego typu problemy i potrzebują specjalisty w tej dziedzinie.

UWAŻAM ŻE TO ŚWIETNY LEKARZ.BARDZO MI POMÓGŁ W LECZENIU SZCZELINY ODBYTU.JESTEM MU BARDZO WDZIĘCZNA.ZAWSZE BĘDĘ POLECAŁA WSZYSTKIM WŁAŚNIE TEGO LEKARZA.JEST MIŁY,SYMPATYCZNY A CO NAJWAŻNIEJSZE ZNA SIĘ NA TYM CO ROBI.PACJENTKA BEATA

Świetny specjalista. Pomógł mi. Poradził sobie bardzo dobrze z moimi krwawiącymi hemoroidami. Polecam wszystkim Pana doktora. Były pacjent.

Lekarz o wielkiej wiedzy, oceniajacy stan chorego w ujeciu ogolnym, a nie tylko poszczegolnego narzadu. Znakomity specjalista, stosujacy w leczeniu najnowoczesniejsze metody wspolczesnej medycyny. Jeden w niewielu lekarzy nadazajacy za postepami wspoczesnej medycyny. Polecam. Byly pacjent.

WIELKI CZŁOWIEK, KTÓRY UMIE WLAĆ W CZŁOWIEKA NADZIEJĘ, JEDEN Z LUDZI DZIĘKI KTÓREMU WYGRAŁAM WALKĘ O ŻYCIE. I ZA TO JESTEM DOZGONNIE WDZIĘCZNA ;)