2,9
2,9

Jestem pozytywnie zaskoczona profesjonalnym podejściem i opieką jaką mnie otoczył. Uprzejmy i konkretny . Mam do niego zaufanie.

Gburowaty, podczas usg zadzwonił telefon i doktor odebrał jak gdyby nigdy nic gadał sobie o kupnie drzewa robiąc usg ,wynik był dobry, zapytałam to czemu mnie boli nie odpowiedział, tylko burknął „a pytałem czy usg z wizyta …

Kompletnie nie rozumiem komentarzy ze jest Pan nie miły dla mnie wszystko konkretnie podejście bardzo dobre mimo tych opini świetlanej się wachalam ale zawierzylam to Matce Bożej puki co jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam problem polega czasem tkwi w nas samych jak jest ok to ok jak cos się dzieje wszyscy od razu są źli polecam naprawdę konkret .

Przyszłam na wizytę z powodu męczącej ciągle odnawiającej się infekcji. Pan doktor infekcji nie zauważył, antybiotyku nie przepisał, zalecił jedynie probiotyk bez recepty, który oczywiście nie pomógł. USG piersi wykonane w 1 minutę. Natomiast sporo czasu pan doktor poświęcił na przekonywanie mnie na założenie wkładki domacicznej, w celu antykoncepcji, gdzie nie taki był cel mojej wizyty, nie o tym chciałam rozmawiać. Miałam wrażenie, że pan doktor mnie zlekceważył, ponieważ nie wyraziłam zainteresowania tą wkładką.

Dziękujemy bardzo dzięki dr.ja i moja còreczka jesteśmy na tym świecie gdyby nie dr.to by nas nie było dziękujemy .Wizyta przebiega w miłej atmosferze i tłumaczone jest wszystko ,Polecam

Idąc na swoją pierwszą wizytę miałam objawy z uwagi na negatywne opinie, jednak z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora Komorowskiego, szybki przebieg badania, bardzo kompleksowa kontrola, przyjazna atmosfera, osobiście zdecydowanie polecam!

Po negatywnych opiniach miałam wątpliwości czy dobrze robie idąc do tego Pana doktora na wizyte. Jestem bardzo mile zaskoczona . Pan doktor okazal sie bardzo sympatyczny . Bardzo szczegółowo odpowiadał na moje pytania co ich zadawałam sporo Nie zauważyłam aby byl arogancki czy nie miły. Wręcz odwrotnie bardzo konkretny z wielką wiedzą i zaangażowany w swoją pracę. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze . Nie mam pojęcia skąd się bierze tyle tych negatywnych opini

Przez cały czas prowadzenia mojej ciąży ani razu nie zbadał mnie ginekologicznie, olał wyniki badań moczu, z których wynikało że mam jakieś zapalenie oraz wynik krwi wskazujący na cukrzycę ciążową. Zadowolony był tylko wtedy gdy bez paragonu robił mi usg piersi prywatnie. KTG również kazał robić prywatnie w innej niż moja przychodni, gdzie też musiałam iść do niego na wizytę prywatnie. Zwolnienie lekarskie dostałam z łaską dopiero gdy zagorączkowałam. Jak zaczęłam rodzić, to w szpitalu położna, która mnie przyjmowała była w szoku, że nieleczona cukrzyca, że dziecko duże właśnie przez to i że lekarz źle wpisał w karcie wiek ciąży. De facto urodziłam za wcześnie, potrzebne było cięcie po 15 godzinach prób porodu naturalnego... Mam żal i nie polecam tego lekarza.

Lekarz nie jest miły dla pacjęta gdy zapytałam o USG piersi polecił wizytę prywatną. Widzę że lekarz ma dużo negatywnych opinii i ja też jestem niezadowolona z wizyty i więcej nie odwiedzę .

Lekarz godny polecenia. Jako jedyny ginekolog wyznał się na problemie. Wiedza i profesjonalne podejście.