lekarz Dariusz Kopczyński

Ortopeda

Potwierdzam wszystkie dobre opinie. Miałem wypadek w którym uszkodziłem dwa palce. Pan Kopczyński operował je na SORze, na Zawodziu. Międzyczasie trafiłem do innych lekarzy w poradni. Jakież było moje rozczarowanie, bo myślałem że takie standardy jakie reprezentuje Pan Dariusz to norma . Na końcu leczenia udało mi się wrócić do Pana Kopczyńskiego . Dużo by można pisać ale streszczę to w kilku słowach - uprzejmość, komunikatywność, zaangażowanie to cechy Pana doktora. Dziękuję Panu za okazaną mi pomoc i pozszywanie moich palców. Pozdrawiam i życzę wielu lat pracy, bo takich jak Pan jest coraz mniej. Pacjent z Sylwestra , od petardy.

wyjądkowy lekarz godny polecenia zawsze miły uprzejmy najlepszy chirurg urazowy w częśtochowie!!!!

pan doktor Kopczyński widzi w pacjencie również człowieka, gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak On, to wizyta lekarska byłaby miłym zdarzeniem dla pacjenta (niezależnie od diagnozy choroby)nawet w sytuacji zapaści służby zdrowia w jakiej przyszło nam obecnie wegetować. Lekarz z powołania. Dziękuję Panie doktorze.Mimo trudności "dostania się" do Pana Kopczyńskiego na wizytę - polecam tego lekarza. Wysoki profesjonalizm,kultura osobista,serdeczność... Godna jest uwagi również asysta pielęgniarska Pana doktora. Pani pielęgniarka jest miła ,wyrozumiała,uczynna, przyjaźnie nastawiona nawet do niektórych pacjentów zbyt natrętnych. Moim zdaniem (pacjenta) taki powinien być wzorzec wizyty u lekarza.

Polecam tego lekarza ortopedę jako najlepszego w Częstochowie, profesjonalnie operował i leczył złamanie kosci piszczelowei i strzałkowej, operacja poprzez wstawienie pręta w nogę i skręcenie śrubami ( bez gipsu) jestem już po wyjęciu śrub i pręta , noga wraca do normy z każdym dniem. Polecam

Miło jest być lekarzem i czytać pozytywne opinie o sobie. Doktor Kopczyński, moim zdaniem, zasługuje na najlepszą ocenę.

Miło jest być lekarzem i czytać pozytywne opinie o sobie.
Doktor Kopczyński, moim zdaniem, zasługuje na najlepszą ocenę.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Częstochowa"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a

ORTHOmedyk