lekarz Dariusz Kotowicz

Medycyna estetyczna

Najlepszy gabinet lekarski gwarantujący bezpieczeństwo zabiegów i zapewniający komfort podczas wykonywania danego zabiegu. Jestem zachwycona. Cieszę się, że to właśnie tutaj udałam sie na botox.

Jestem zachwycona.
Cieszę się, że to właśnie tutaj udałam sie na botox.

warto panu doktorowi zaufać wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem i pasją , do tego jest sympatyczny , potrafi wszystko na spokojnie doradzić, odpowiedzieć na pytanie rzadko spotyka się tak otwartego lekarza polecam!

warto panu doktorowi zaufać
wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem i pasją
rzadko spotyka się tak otwartego lekarza
polecam!

Pana Dariusza polecam wszystkim gorąco! Dzięki niemu znowu czuję się seksownie i bardzo dobrze wyglądam. jestem pod wrażeniem wykonanych tutaj zabiegów. Wiem, że kwas hialuronowy rewelacyjnie wypełnia i jestem zachwycona efektami.

Wspaniałe miejsce! Depilacja wykonana po mistrzowsku. Bezpodrażnień zbędne owłosienie zniknęło już na zawsze! Jestem zdecydowaną fanką pana doktora. To prawdziwy profesjonalista, który wie co robi. Polecam!

Świetny specjalista! Mam z Nim bardzo dobre doświadczenia, gdyż w jego gabinecie usunęłam znamię, które mi bardzo przeszkadzało. Długo czekałam na wizytę, ale muszę powiedzieć, że było warto, gdyż sposób w jaki została obsłużona jest godny pochwały. Pan Doktor, to człowiek niesamowicie wyrozumiały, sympatyczny, zna się na rzeczy i potrafi podnieść na duchu przed zabiegiem.

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Jelenia Góra"?

Jeleniogórskie Centrum Terapii Laserowej
Ogińskiego 1b , wejście A