Wysokiej klasy specjalista w chorobach ortopedycznych .Polecam. Postawił syna na nogi -dosłownie.Dziękuję.

Może to był tylko fatalny dzień dla Pana Dariusza, ale zostałem potraktowany z góry. Uprzejmości zero i wyglądało to, tak, jakbym to ja sam narzucał się doktorowi z problemami syna. Kostki mojego syna wyglądają zdecydowanie niepokojąco - odkształcone ku dołowi i powykrzywiane. Wiele osób zwracało mi uwagę na to bym poszedł do lekarza. Lekarz potraktował mnie jako "nadgorliwego gówniarza", podczas, gdy ja po prostu troszczę się o zdrowie moich dzieci. Lekarz powinien to rozumieć.

Wspaniały lekarz Polecam Wizyta w gabinecie Pana Doktora pokazała jak wspaniałym jest człowiekiem

ja chodzę do Pana Doktora od jakiś 13 lat , przeprowadził u mnie dwie operacje jestem bardzo zadowolona zawsze miły uprzejmy , przede wszystkim konkretny zawsze wytłumaczył o co chodzi ;) teraz chodzę co rok na kontrolę i zawsze pamięta z imienia i nazwiska dokładnie a nie to co inny lekarz do którego chodzi sie srednio raz w m-c :D naprawdę polecam :)

Jest to jeden z najlepszych specjalistów w marcu operował moją 17 letnią córkę z prawie 50 stopniową skoliozą kręgosłupa.Wcześniej nosiła przez kilka lat gorsety bostońskie + gimnastyka korekcyjna+basen jednak to nie wystarczyło.Tydzień po operacji opuściła szpital,teraz kręgosłup ma prosty jak linijka i jest kilka centymetrów wyższa, chodzi do szkoły jesteśmy teraz wszyscy bardzo szczęśliwi.Wielkie podziękowania dla Pana doktora,naprawdę polecam takiego specjalistę.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kraków"?

Rafał Więcek

USG ortopedyczne