dr n. med. Dariusz Kowalczyk

2,1
2,2
2,3
2,4

Szkoda czasu i pieniędzy na tego pana. Gburowaty i niemiły. Dobro pacjentki wcale sie nie liczy. Nie polecam

Wychodzę z założenia, we lekarz nie ma sie mizdrzyć do pacjenta,ale na być dobrym fachowcem. Chodzę do niego z drugą ciążą,a i moje koleżanki z pracy też i nie słyszałam,żeby ktoś na pana doktora narzekał. To najlepszy fachowiec w Opolu i wolę zapłacić więcej, a mieć pewność,że wszystko będzie dobrze z dzieckiem. Moja teściowa kilka lat temu miała zabieg w szpitalu robiony przez dok.Kowalczyka i obyło sie bez powikłań,do dziś dobrze mówi o tym lekarzu.

Najgorszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafiłam. To, że nic nie można od niego wyciągnąć to nawet nie jest tak straszne jak zła diagnoza. Niewiele zauważa w szpitalu poza czubkiem własnego nosa.

Najgorszy lekarz jakiego znam. Ślepy robiąc usg nie widział ciąży mimo, że byłam w 7tc. Inny lekarz potwierdził ciążę bez wątpliwości

Nic dodać ,nic ująć. Aż dziw ,że jeszcze ni kibluje

Nic dodać ,nic ująć.
Aż dziw ,że jeszcze ni kibluje

Wciąż poszukujesz "USG Opole"?

Rafał Bilski

Ginekolog