lekarz Dariusz Kowszewicz

2,9
2,1
2,4
2,1

Dwa czynniki tworzą prawdziwego lekarza - wiedza i etyka. Nie jestem upoważniona do oceny pana wiedzy. Jeżeli chodzi o etykę to oceniam pana na 1. Zrozumiałe przekazywanie informacji, cierpliwość, uprzejmość, empatia no i najważniejsze osobowość panie doktorze. Warto zastanowić się nad tymi cechami. Nie polecam tego lekarza.

biedaczek, w domu malutki, w szpitalu wielki lekarz, jego domena zarobić i się nie narobić. doktorze oj ups pomyłka szanowny panie trochę więcej empatii dla ludzi. Jest pan przecież tylko lekarzem, to nie średniowiecze

Porażka nie lekarz, głowa w chmurach, trochę więcej szacunku dla pacjentów i personelu, nie jest pan 7 cudem świata

Świetny lekarz i miły człowiek. Bardzo grzeczny, potrafi uspokoić przed zabiegiem. Widać, że nie lubi paplania o niczym, konkretny. Bardzo dziękuję Panie doktorze,

Poprostu niesypatyczny, wielki Pan Doktor! Lata praktyki zawodowej czynia go raczej kompetentem lekarzem. Jednak jako czlowiek zorczarowal mnie kompletnie. Czy lekarz, adwokat, sekretarka albo sprzataczka- kazdy ma jakas role na tym swiecie Panie Doktorze.

Bardzo grzeczny, rzeczowy człowiek, do tego niebywale opanowany, daje poczucie, że jest się w dobrych rękach.

Nieprzyjemny, odpychający, zarozumiały facet. Nie polecam aaaa i straszny pies na baby hehe idiota

Baaardzo nie uprzejmy -wręcz GBUR!!! Niemiły,ma braki w podstawowym elementarnym wychowaniu. Znieczula do zabiegu robiąc niemiłe, niegrzeczne, komentarze,tak odnośnie pacjentów (wyglądu, tuszy,)jak i nie stosowne-niegrzeczne uwagi do personelu znajdującego się na sali.Podczas zabiegu zostawił mnie samą pod opieką pielęgniarki i wyszedł. Ostrzegam przed nim.Była i oby nigdy więcej pacjentka pana DOKTORA (podobno jest ordynatorem anestezjologów w tamtejszym szpitalu!!!SKANDAL!)psychicznie bardzo żle czułam się będąc światkiem takiego zachowania,czy ten Pan wogóle miał jakieś wykłady z psychologii na studiach???? NIEEEE POLECAM!!!