dr Dariusz Kozerawski

To rewelacyjny fachowiec, bardzo cierpliwy i niesamowicie przyjemny. Pan Kozerawski zoperował moje haluksy i to właśnie dzieki niemu mam piękne stópki. To lekarz z powołania, który dysponuje niesamowitą wiedzą. Gorąco polecam wizytę u doktora, bo na pewno nie będą to stracone pieniądze.

Super człowiek,swietny specjalista,konkretny i przesympatyczny!!!polecam kazdemu kto ma problemu ortopedyczne.

Nie znam drugiego tak kompetentnego ortopedy.Nie naciąga pacjenta na dodatkowe wizyty,rzeczowo tłumaczy przebieg choroby,jest przy tym miły i cierpliwy.Polecam szczerze .

rekonstrukcja acl czyli wiazadlo krzyzowe przednie bez zastrzezen wyleczone.

rekonstrukcja acl czyli wiazadlo krzyzowe przednie bez zastrzezen wyleczone.

Specjalista pierwszej klasy! Najlepszy ortopeda z jakim kiedykolwiek miałem przyjemność się spotkać i być przez Niego leczony. Koszt wizyty + USG = 150zł, ale wizyta u tego lekarza jest godna tych pieniędzy.

Zerwany nerw strzałkowy podczas operacji, oraz zostawiony kawałek wiertła w kości piszczelowej, który spowodował ostry stan zapalny.

JEST NIESAMOWICIE KOMPETENTNYM, UPRZEJMYM LEKARZEM.DOKŁADNIE TŁUMACZY ISTNIEJĄCY PROBLEM CHOROBOWY,NIE PRÓBUJE PACJENTA SIĘ POZBYĆ.NA SIŁĘ NIE CIAGNIE DO SWOJEGO PRYWATNEGO GABINETU, JEŚLI MOŻE POMÓC OD RAZU TO NIE PRZECIĄGA SPRAWY W NIESKOŃCZONOŚĆ.

Od razu widać, że jest to kompetentny lekarz. Nasz maluszek ma 6mcy i nie ma jeszcze jąderek kostnienia. Pan dr wyjaśnił nam wszystko rzetelnie i poświęcił odpowiednio dużo czasu na wizytę, czego nie możemy powiedzieć o ortopedzie z przychodni na ul. Szczecińskiej. Ponadto ma świetny kontakt z małym pacjentem;) Polecamy! W koszt wizyty jest wliczone USG.

Trafiliśmy do pana doktora (z polecenia znajomego) z naszą córką gdy miała 2 latka. Wcześniej chodziliśmy prywatnie do innego ortopedy i z każdą wizytą było super dla niego. Córka biegając zaczęła się przewracać o własne nogi a tamten lekarz nam mówił że wszystko jest OK. Nie dawało mi to spokoju i zaczęłam szukać innego lekarza i tak trafiliśmy do pana doktora Kozerawskiego. Chodzimy do niego już 2 lata i jesteśmy bardzo zadowoleni z niego. Okazało się że córka ma przekrzywione bioderka o 45% dzięki jego pomocy w tej chwili mamy 10% poprawy. Mam nadzieję że cofnie jej się to jeszcze więcej. Z czystym sumieniem mogę polecić doktora innym chorym. Super lekarz , polecam go.

Rewelacyjny specjalista. Świetne podejście do pacjenta, bez względu na to, czy jest to dziecko, czy osoba dorosła. Miło i spokojnie wszytko tłumaczy podczas wizyty, a diagnozy są zawsze trafne. Układ kostny człowieka nie ma przed Panem doktorem żadnych tajemnic. Więcej takich lekarzy z wiedzą i powołaniem!