lekarz Dariusz Krzemiński

Lekarz rodzinny

Profesjonalny , spokojny rzeczowy .Rozpoznał i wyleczył mi chorobę bez zbędnego show , z czym spotkałam się u innych doktorów nie słyszałam też komentarzy o innych doktorach.Dziękuję oby tak dalej. Życzę zdrowia doktorowi .

Nie polecam tego lekarza, ponieważ nie daje skierowań na badania. Co to za leczenie tylko na podstawie wywiadu?! Dla doktora Krzymińskiego najważniejsze jest czy NFZ nie będzie miał do niego zastrzeżeń. W tej sytuacji rodzi się pytanie "a co z pacjentem?". Samo wypisywanie leków to troszeczkę za mało.

Bardzo sympatyczny lekarz, tylko te skierowania.... nawet na"grubsze" badanie krwi..... Bardzo rzeczowy i kompetentny, lekarza znający się na swoim fachu oraz na podejściu do pacjenta.