lekarz Dariusz Kühn

Lekarz bardzo sympatyczny . Troskliwy kompetentny., odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania. Po prostu lekarz z powołania. Prowadził moją ciążę . 6 tyg temu urodziłam. Byłam u doktora praktycznie tydzień w tydzień id 26 tyg ciąży. Jestem mega zadowolona z doktora. Takich cierpliwych lekarzy powinno być więcej

Lekarz przesympatyczny, od razu wprowadza luźną, aczkolwiek profesjonalną atmosferę. Bardzo cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, poświęca tyle czasu ile potrzebuje tego pacjent. Poprowadził bardzo szczegółowy wywiad na temat mojego zdrowia, udzielił kilka konkretnych porad. Gabinet czysty i ładnie urządzony. Pani na recepcji urocza i konkretna. Nie widzę jakichkolwiek negatywów.

cudowny lekarz z powołania, kiedy znalazłam się w szpitalu tj w 2014r. w Kostrzynie nad Odrą przestałam się bać bo ten lekarz zawsze jest przy pacjentce. Nie tak jak inni lekarze. Teraz prowadzi moja ciążę i wiem że jestem w dobrych rękach.

Jestem w wielkim szoku, ze istnieją tacy lekarze LEKARZ Z POWOŁANIA-POLECAM,w mojej miejscowości to pacjentki czekają w dlugich kolejkach aby sie do tego lekarza dostać na WIZYTE,

Bardzo odradzam.Sprawia wrażenie bardzo sympatycznego,gdy rozmawia się z nim w "cztery oczy",gdy istnieje potrzeba wejścia do gabinetu z mężem,a nie daj Boże z chłopakiem-staje się bardzo opryskliwy.Jako lekarz ani nie pomógł ani nie zaszkodził,za to za każdym razem po wizycie miałam popsuty humor...

Pomimo skandalu który wybuchł kilka lat temu, jako lekarza oceniam go bardzo wysoko. Dzieki niemu mam dzisiaj śliczną córeczkę. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Urodziłam dziecko w grudniu 1993 roku i niestety na dyżurze tego lekarza w szpitalu w Nowej Soli. Brak właściwej opieki pielęgnarskiej i lekarskiej na trakcie porodowym doprowadziło do poważnych urazów i uszkodzenia mojego ciała. O tym co się właściwie stało podczas porodu, dowiedziaam się już w innym szpitalu zaraz na początku wizyty.

ze wzgledu na wyroki, postawione zarzuty, a przede wszytskim na moje okaleczone 13 letnie dziecko.ma proazenie mozgowe poniewaz dr kazal mi rodzic 40 godzin.wlasnie tak opiekuje sie pacjentkami ktorych ciaze prowadzil prywatnie.

Bardzo ceniłam tego lekarza dopóki dopóty nie wyszła jego niecna praktyka usuwania ciąży celem pozyskania coraz to większej kasy od niewinnych pacjentek , nie mama litości dla takiego lekarza :(

Lekarz bardzo cierpliwy,tłumaczy w sposób zrozumiały choc może ciut za cicho mówi,sympatyczny..dawno nie spotkałam tak dobrego ginekologa..lekarz z powołania!