lekarz Dariusz Kulma

Rehabilitant, Neurolog

Najlepszy lekarz jaki mógł mi się trafić w życiu mojego 32 -letniego syna Łukasza. Syn choruje na DPM i padaczkę lekooporna to dzięki odpowiednio dobra ym lekom syn nie ma ataków,nie ślini się i już nie jest pampersowany. Bardzo jestem wdzięczna lekarzowi Panu Dariuszowi Kulmie za podejście do mojego syna,skuteczne leczenie i miłe usposobienie takie ludzkie nie wyniosłe jakie mają co,niektórzy lekarze! Z czystym sumieniem polecam tego lekarza!😊❤️

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza!😊❤️

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, rozmawia jak z człowiekiem a nie jak by był jakimś lepszym sortem .zna się na rzeczy polecam

Najlepszy Neurolog na jakiego mogłem trafić, ze swoim kręgosłupem oraz stanami lękowymi. Serdecznie polecam. Dla tych co nie wiedzą dr. z reguły przyjmuje w godzinach ok 1 w nocy do 3 ostatnio nawet wyszedłem chwilę przed 4 w nocy.