Dariusz Kutella

Chirurg stomatolog, Stomatolog

POLECAM :) !!!! Doktor świetnie usuwa ósemki , tłumaczy pacjentowi co będzie robił , uspokaja pacjenta , nie pozwala mu wpaść w panikę . Robi wszystko żeby pacjent nie cierpiał . Doktor jest bardzo sympatyczny . DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE !!

cierpiałem kiedyś na bardzo zaawansowaną nerwicę lękową (przypadek kliniczny), uniemożliwiającą wręcz normalne funkcjonowanie, o dentyście nie było możliwe nawet pomyśleć, wiadomo iż wizyta u dentysty nie przychodzi łatwo nawet największemu twardzielowi lecz proszę sobie wyobrazić, iż przy mojej w tej kwestii wręcz paranoi wizyty u Pana Doktora to przysłowiowa bułka z masłem, tak więc jeśli jesteś podobnym cykorem wal śmiało, a po pierwszej wizycie przejdzie ci cały cykor i aż zdziwisz się, że to możliwe oraz tak proste, przy okazji pożałujesz straconego czasu, a bardziej utraconego uzębienia, jak to miało miejsce w moim przypadku, nawet nie musisz brać przed wizytą relanium, dostaniesz taką szprycę, że nic więcej nie potrzebne będzie ci do szczęścia, he he he (wężykiem, wężykiem, to był żart), reasumując - miło, łatwo i przyjemnie, a wszelkie pozostałe zalety Pana Doktora opisali przedmówcy więc nie będę się powtarzał. Tak więc do zobaczenia na fotelu.

Mega mistrz świata jeśli chodzi o usługi dentystyczne miły ciepły cierpliwy DOKŁADNY. Zawsze jestem zadowolona z usług Pana Doktora mimo, że tak strasznie się boję, idę tylko w sytuacjach niestety krytycznych i ostatecznych.

Najlepszy stomatolog oraz chirurg. Godny polecenia. Bardzo uprzejmy, zawsze pomoże - nawet w nagłych sytuacjach.

witam, polecam bardzo szczególnie jeśli jest wada zgryzu,żałuję ,że tak późno się zgłosiłam ,normalny uśmiech.....bezcenny bp

bp

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdańsk"?

DentiCo Stomatologia
Kołobrzeska 5/7