lekarz Dariusz Ładyński

Endokrynolog, Ginekolog, Ginekolog położnik

3,9

Doktor,który potrafi postawić diagnozę. Zna się na tym co robi. Jest profesjonalistą. Dba o zdrowie pacjentek. Dziękuję Panu

Szczerze - byłam pacjentką tego lekarza, prowadził moją ciążę, ale nie byłam do końca zadowolona. Po pierwsze może i ma wiedzę , w końcu już tyle lat pracuje w zawodzie , do tego w Szpitalu Zespolonym, który raczej cieszy się dobrą opinią, ale sam lekarz nie przykłada się do swojej pracy. Ponadto przyjmuje ,, na chybcika'', za wiele nie tłumaczy, ,, odwala swoje'', ważne, że on wie ,, co i jak''. Do każdej pacjentki zwraca się na ,, Ty'', co niby ma chyba sprzyjać miłej atmosferze, ale chyba nie o to chodzi podczas badania , zwłaszcza kiedy odwiedza go ciężarna, której zależy na dobru dziecka, a nie na głupich żarcikach i zwrotach. Potrafi być czasem olewający, arogancki, a nawet bezczelny. Wizyty trwają krótko , a kosztują wiele 130 zł często za parę minut. Mam wrażenie, że już mu nie zależy na pacjentkach, a praca stała się rutyną i patrzy tylko na portfel. Drugą ciążę prowadził mi inny lekarz , z którego byłam bardzo zadowolona. Szkoda się stresować u Pana Ładyńskiego , a także szkoda, że swoim postępowaniem zapracował na taką opinię, bo naprawdę miał szansę nie tylko zarobić, ale być jednym z lepszych.

Dzięki Panu Doktotowi mam śliczna 14miesięczna córeczkę . Lekarz z powołania polecam każdej kobiecie .

Najlepszy ! Prowadzil mi ciążę , wykrył ją w 14 tyg , a wczesniej leczyl mnie Gajda tego goscia komentowac nie bede , ktory wmawiał ze jest wszystko ok.... po czym nie stwierdzil ciąży a czas lecial.... Dr Dariusz podchodzi do pacjenta w należyty sposób, slucha , odpowiada , wszystko dobrze i zgodnie relacjonuje ;) Dr na 5! Najlepszy ! ! ! :) z usmiechem , humorem podchodzi do pacjentek ;) jest dokladny , delikatny ...:) dodam ze nie liczy sie dla niego czas , pieniądze , przede wszystkim wszystko dokladnie mowi , czeka az zadam multum pytan i dopiero jak gotowa jestem puszcza mnie z gabinetu :) Jest Godny polecenia a wizyty u Doktora sa samą przyjemnoscią :) pozdrawiam Pana :)

Najlepszy lekarz w Elblągu. Kompetencja i kultura na wysokim poziomie. Wiele zawdzięczam Doktorowi. Dziękuję i polecam.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Elbląg"?

Al. Wolska Polskiego 5
83-110 Tczew