dr n. med. Dariusz Larysz

Traumatolog, Ortopeda

Nie ma slow aby opisać dr Larysza. Jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem. Pomogl i wyleczył moja mamę. Jestem bardzo wdzięczna doktorowi.

Prosila bym aby pan doktor byl bardziej komunikatywny i wyrozumialy -potrafil wysluchac pacjenta-i wytlumaczyl jakie ma szanse na wyleczenie i co ma robic aby odzyskac sprawnosc brakowalo mi ze strony pana doktora wytlumaczenia mi co mam robic aby nie cierpiec a kolana mnie dalej bola zastrzyk nie podzialal i dalej nie wiem co mam robic.

Lekarz niekomunikatywny, bardzo pewny siebie, po operacji proteza jak to często się zdarza u Pana Larysza obluźniła się, ból operacji oraz wstawienie sztucznego stawu i ból w chodzeniu powoduje wiele innych chorób, czyli operacja spowodowała więcej szkód niż korzyści, dlaczego NFZ płaci za coś takiego, gdzie tu kontrola stanu pacjenta po operacji przez płatnika czyli NFZ?

.... płacąc 150 zł za to że "pan" doktor poświęca pacjentowi 5 minut swojego czasu miło by było oczekiwać przynajmniej dobrego wrażenia, ale w zamian mamy za to rutynę, arogancję i dające się zauważyć niczym nie uzasadnione poczucie wyższości, średnio inteligentny człowiek nie próbujący nawet udawać że chce komuś pomóc, być może posiada jakąś wiedzę i doświadczenie, jednak zwykły człowiek z ulicy nie ma szans na to że "pan" doktor pochyli się nad czyimś zdrowiem bardziej i podejdzie indywidualnie do każdego pacjenta...

Specjalista któremu zawdzięczam uratowanie nogi . Przez cztery miesiące inni lekarze nie mogli zdiagnozować stanu faktycznego a doktor na pierwszej wizycie postawił prawidłową diagnozę i dalej poprowadził skuteczne leczenie . Dziekuję

Zabawny,konkretny,potrafi uspokoić,a co najważniejsze wyleczyć.Byłam już dwa razy operowana u doktora,a co najważniesze uratoważ mi życie.Za pierwszym razem było usuniècie guza w kości.Trafna decyzja,dzièki ktòrej żyjè.Nikomu innemu nie dała bym siè zoperować.Z czystym sercem i szczeże Polecam.

Z ogromną wdzięcznością piszę o ordynatorze Laryszu, który pierwszy raz mnie operował w 2013 r, na odcinku szyjnym C 4-C 6, odbarczając moje kręgi i ponownie w tym roku wprowadzając implant na C 7- TH 1,i stosując dystektomie. Trafne decyzje, co do operacji spowodowały że nie jestem kaleką na całe życie. Pan ordynator jest człowiekiem o wielkim sercu oddany ludziom cierpiącym. Jest lekarzem z ogromną wiedzą i doświadczeniem a przede wszystkim lekarzem, przy którym człowiek odzyskuję wiarę w ludzi. Wszystkim którzy mają problemy z kręgosłupem a którzy szukają kogoś naprawdę ...

odbarczając moje kręgi i ponownie w tym roku wprowadzając implant na
C 7- TH 1,i stosując dystektomie.
Trafne decyzje, co do operacji spowodowały
że nie jestem kaleką na całe życie.
Pan ordynator jest człowiekiem o wielkim
sercu oddany ludziom cierpiącym.
wiarę w ludzi.
Wszystkim którzy mają problemy z kręgosłupem a którzy szukają kogoś naprawdę dobrego lekarza zdecydowanie polecam Pana ordynatora.
Dziękuje Panie ordynatorze z całego serca.

Przez ponad poltora roku bylem leczony na dyskopatie szyjna bez rezultatu,dopiero wizyta u DR LARYSZA dala efekt, szybkie rozpoznanie trafna diagnoza i operacja i jest coraz lepiej.Naprawde polecam specjalista w swojej dziedzinie.Pawel z drawska

Ten lekarz postawil mnie na nogi . Nie owijal w bawelne jak jest i jak moze byc w najgorszym scenariuszu. Moze jest i troche niedostepny ale za to, konkretny i wspanialy wachowiec. Inni sie bali ,On to zrobil. LEKARZ OD ZADAN SPECJALNYCH.

Doskonały Doktor wspaniały Człowiek uratował mi życie

Doskonały Doktor wspaniały Człowiek uratował mi życie