lekarz Dariusz Lejman

Traumatolog, Ortopeda

3,9

badając moją sytuację źle zdiagnozował uraz. powiedział, że mam do robienia artroskopie kolana a tak naprawdę dolegały mi wiązadła i trzeba było robić rekonstrukcję.

lekarz potrafiący nawiązać dobrt kontakt z pacjętem ,życzliwy,kompetętny,udziela dobrych porad ,jest skuteczny w leczeniu.Godny polecenia.

Operował mi kolano/endoproteza stawu kolanowego/, czuję się świetnie ,biegam. Polecam bardzo tego lekarza.

leczę się u doktora wiele lat , operował mnie z powodu złamania kręgosłupa - byłam porażona po wypadku , przyjechał w nocy i skleił mój kręgosłup , dzisiaj chodzę normalnie , urodziłam dziecko i dzięki niemu żyję normalnie , uratował mi życie za co będę mu wdzięczna do końca życia , wielkie dzięki doktorze

Jest gburowat patrzy po łepkach miałam problem z barkiem niemogłam ruszyć do gory to powiedział ze to nic takiego bo pewnie jak bym poszła prywatnie to inaczej by patrzył i wdodatku traktuje ludzi zgory niepolecam tego lekarza.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Szczecin"?

Szpital Zdunowo i Przychodnia na Jagiellońskiej

Przychodnia Stoczniowa