lekarz Dariusz Łojan

2,5
2,5

Żenada jestem oburzona podejściem tego lekarza do mojego dziecka. Brak podejścia do dzieci. Siedzi za biurkiem jak sluzbista :/ po dzisiejszej wizycie jestem bardzo zniesmaczona i zawiedziona poprzednie wizyty też nie należały do fajnych wizyt e dzisiejsza wizyta to już przeszła najsmielsze oczekiwania kiedy to weszłam do gabinetu A pan doktor zadał pytanie co dolega więc odpowiedziałam że dziecko ma kaszel katar skarży się na ból ucha A ten człowiek z wielkim oburzeniem warknal że on nie jest o tego by zbadać dziecko tylko laryngolog i że nie ma czym zbadać :/ to jakaś masakra ! Szczerze nie polecam

fachowy i profesjonalny, nie zbywa byle czym, dobre podejście do dzieci, moja dwójka dzieci w ogóle nie bała się badań, przy innych lekarzach bywało różnie. Polecam!