lek. med. Dariusz Mikołajczyklek. med. Dariusz Mikołajczyk - zdjęcie profilowe

SPECJALISTA DERMATOLOG-WENEROLOG
LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

SPECJALISTA DERMATOLOG-WENEROLOG
LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Pan doktor w trakcie wizyty był mało empatyczny w stosunku do pacjenta - dość mocno skupiony na sobie i nie zainteresowany kompleksowym podejściem do pacjenta. Nie polecam w przypadku wizyt z osobami starszymi i niesamodzielnymi - być może to kwestia braku doświadczenia w takich sytuacjach Pana doktora albo po prostu brak empatii.

Byłam u pana doktora z żylakami na nogach robiłam skleroterapie Mam wspaniałe wspomnienia bo zabieg przeprowadzony był bardzo fachowo bezboleśnie i w miłej atmosferze Pan doktor wyjaśnił mi wszystko co będzie robił i objaśnił na czym polega skleroterapia więc strachu nie było a efekt zabiegu super zrobiłabym to jeszcze raz .

Kompetentny i skuteczny lekarz. Polecony przez inną osobę, którą również wyleczył. Jeśli chodzi o mnie był to trzeci dermatolog, do którego trafiłam z trądzikiem różowatym.

Super dermatolog, bardzo zyczliwy i pomocny. Na wszystko ma szybkie i SKUTECZNE sposoby. Nie leczy w nieskonczonosc tak jak niektorzy, tylko od razu stawia diagnoze i przepisuje leki, ktore dzialaja, a to wbrew pozorom jest dzisiaj rzadkosc. Polecam.

To najwspanialszy dermatolog jakiego znam i niezmiernie uprzejmy czlowiek. Zawsze umie perfekcyjnie wystawic diagnoze i od razu trafia w dziesiatke z lekami. Pomogl mi z tradzikiem, kurzajkami i przetluszczajaca sie skora. Po latach chodzenia do roznych "specjalistow" mam wrazenie, ze Doktor Mikolajczyk to jedyny lekarz w Łodzi, ktory zasluguje na miano "dermatologa". Dziekuje za wszystko Panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam.