lekarz Dariusz Mościcki

2,7
2,6
2,4
2,7

Byłam u tego lekarza na USG tętnic w Euroklinice w Bielsku-Białej koszmar jakieś brudne prześcieradło on sam zero zainteresowania na moje pytanie jak te USG stwierdził że jestem zdrowa a miałam skierowanie od neurologia wstyd i 180 zł za co się pytam jeżdżą od kliniki do kliniki i żeby tylko kasa się zgadzała

Miałam operację usunięcia żylaków. Miły bardzo rzeczowy, konkretny lekarz. Serdecznie wszystkim polecam!

Bardzo dobry specjalista. Ma fach w ręku widać, że zna się na tym co robi. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

Niestety, mam bardzo złe doświadczenie z tym panem. W niedzielę wieczorem 80 letni pacjent tak mu przeszkadzał ze na niego krzyczał, mówił nieprzyjemne rzeczy. Zbadał bez żadnego komentarza, nic nie wytłumaczył. Dal kartkę, kazał kupić leki i iść do kontroli za 4 dni. Na pytanie pacjenta gdzie, odpowiedział gdzie Pan sobie chce, tu jest prywatnie, tu się płaci. I to było wszystko. Tak ze nic nie wiemy, co z ojca żyłą, co się stało, jak postępować. Dodam że byliśmy na NFZ ze skierowaniem od lekarza Poz. Nikomu nie polecam, takiego bezczelnego człowieka tak traktującego starsza osobę dawno nie widziałam.

Pan Mościcki powinien zmienić zawód- lepiej sprawdziłby się jako masarz czy rzeźnik. Do pracy z ludźmi i ich zdrowiem zdecydowanie się nie nadaje. Bez wykonania żadnych badań, podczas jedynej wizyty oznajmił młodemu człowiekowi, że został inwalidą i że "lepiej już było". Arogancki, chamski i gburowaty. O 10.35 czuć od niego alkohol. Całość miała miejsce podczas wizyty prywatnej, za którą pan Mościcki skasował 100zł. ZDECYDOWANIE ODRADZAM, TRZYMAJCIE SIĘ OD NIEGO Z DALEKA!!!!!

Po wystąpieniu temperatury po operacji określił ze normalne zjawisko i nawet nie spróbował zbadać pacjenta z temp. 39* (zjawił się po 1,5 godziny i wychodząc z sali walnął drzwiami) sobota popołudniu to widocznie zła pora na pobyt w szpitalu.

nie polecam - nie orientuje się , że pacjent za pośrednictwem NFZ zawiera kontrakt z przychodnią na wykonywanie usług medycznych - nikt nie zmusza przychodni o ubieganie się o umowę z NFZ.

Moja wizyta na izbie przyjęć przypomniała mi incydent z tym Panem parę lat temu. Kompetencje "twarde", nie mam zdania, możliwe że jest dobrze.Za to kompetencje "miękkie", które to są integralną częścią pracy lekarza na skandalicznie niskim poziomie. Arogancja, chamstwo, i mógłbym tak długo. Panie doktorze, nie pozdrawiam.

Panie doktorze, nie pozdrawiam.

Wykonał operację mojemu mężowi,zrobił to doskonale.Dziękuję

Wykonał operację mojemu mężowi,zrobił to doskonale.Dziękuję

Lekarz z powołania.Przejmuje się pacjentami.Jest dokładny i pedantyczny.Tylko,jak wypisze receptę to mam czasami problemy w aptece.PISMO